Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagyon barátaim az osztálytársaimon kívül. És én őket nem is nagyon tekintem barátoknak,sokszor kibeszéltek,kiközösítettek régebben.

7en vagyunk.Senkisem olya nagyon jó fej.


Szertetnék sulin kívüli normális barátokat szerezi akikkel tudok ide-oda menni.Hülyéskedni stb...

Hogy csináljam??

7.es lány vagyok :)



2018. febr. 3. 14:54
 1/2 Fulár ***** válasza:

Sajnos ebben képtelenség jó tanácsot adni.(szerintem)A te korodban hasonló cipőben jártam és nem tettem az égvilâgon semmit mert az élet idővel megoldotta a dolgot és lettek jóbarátaim.Persze akkor még a lehetőségek is szűkebbek voltak mert az internet meg a mobil még a kanyarban sem volt.Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem volt sz*ar érzés,de próbáltam.lefoglalni magam.Töménytelen mennyiségű könyvet,főleg sci-fit olvastam.Biztosan neked is nagyon rossz,pláne akkor ha azt látod,hogy a téged körülvevő embereknek ez mennyire könnyedén megy.De ez nem jelenti azt,hogy te kevesebb lennél náluk vagy bárkinél!

És ne is ragaszkodj görcsösen azért,hogy legyenek barâtaid mert vannak az életben rossz barátok is!Akiknek csak akkor vagy menő ha piálsz vagy beleszívsz a cigibe.Ne adj isten kipróbâlod a drogot amivel kinálnak!Ha pedig egyszer belekerülsz valami ilyesmibe akkor pokolian nehéz kimászni a gödörből!

A mai fiataloknak sokkal nehezebb dolguk van mint annó nekünk volt mert már nem nagyon van ami utat mutasson nekik.Sajnos én tényleg csak azt tudom tanácsolni neked ,hogy ne keseredj el mert néha az élet önmagától is megoldja a broblémâkat!

2018. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyel az elsőre mert sok fontos dolgot írt, gondolok itt a drogok és a rossz társaság elkerülésére, még ha ez kicsit nyuggerosan is hangzik :).

Ha jól értem 13 éves vagy, hidd el nekem nem vagy még elkésve az élettel.

Szerezhetsz majd barátokat középsuliban, fősulin (ha egyáltalán tervbe lesz), munkahelyen, a kispiacon ahova majd járni fogsz vásárolni, a postán sorban állva, és még másik kismillió helyen, de azért tégy különbséget legalább magadban barát és ismerős között különbséget.

Viszont ha nem tudod, kivárni azt, hogy az élet megoldja, akkor azt tudom tanácsolni, hogy menj a dolog elébe. Tanácsom az lenne, hogy keress egy hobbit lehetőleg olyat ami közösségi program is egyben, ilyenek a csapatsportok, a tánc, stb. Gondold végig mi az ami érdekel, gondold végig, hogyan lehet azt közösségben csinálni aztán tedd meg.

2018. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!