Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is azt gondoljátok hogy...

Ti is azt gondoljátok hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni? Hogy nem mindenki tud tenni a magány ellen?

Figyelt kérdés
Én nem tudok más lenni mint amilyen vagyok és nem tudok tenni a magány ellen sem.A magány életem végéig el fog kísérni.Látom hogy másoknak sikerül párt találni,Nekem sajnos nem fog.El kell engednem hogy valaha is lesz barátnőm.Nem tudok mit tenni,a sorsom követ engem.
2019. nov. 22. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Az exem gondolkodott így. Rendkívül kiábrándító volt és nem is ért el túl sok mindent azóta sem, pedig jó pár év eltelt. Az ilyen gondolatok csak visszahúznak. Ha jó ahol vagy, akkor gondolkodj így, ha változtatni akarsz az igenis csak rajtad múlik, de ahhoz fejben is helyre kell tenni a dolgokat. Amíg nem látsz tisztán az önsarazás miatt, addig azt sem fogod látni merre kéne indulni. Legyen szó az élet bármelyik területéről.
2019. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1-es én nem fogok megváltozni.Úgy érzem túl bogaras vagyok már.
2019. nov. 22. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Akkor nem változol. Nincs ezzel baj. Nekünk legalábbis. Ez a te döntésed, de innentől csak magadat hibáztathatod mindenért ebből kifolyólag. Egyszer olvastam egy könyvben:


"Aki nem változik úgy jár mint a dinók".


Ez a könnyebbik út.

2019. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél kisállatot :)
2019. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 nehéz megváltozni és sok idő kell hozzá.Meg sok türelem és kitartás,ami nekem nincs.
2019. nov. 22. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Na a 25 éves...
2019. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esélyes nekem sem lesz. Én vagyok amilyen, ha valakinek nem tetszik hogy én nem alkalmit keresek és nem bulizok meg nincs meg a leg újabb 300k s telefonom, az igy járt. Csak az a baj a normális emberek el vannak nyomva, nekem simán jó lenne egy lány aki lelkileg sérült mint én, nekem külsőre sincs elvárásom csak hogy ne mutogassa magát, mégsem találok senkit aki hasonlóan komoly kapcsolatot akarna.. Szeretnék összebújni valaki aki elfogad és szeret úgy ahogy vagyok és mellettem áll, számíthatunk egymásra stb, de hát melyik lány akar a mai világba már ilyet? Sajnos én igy képtelen vagyok leélni az életet, szóval engem már nem érdekel az életem. Szóval megértelek.. :(

18F

2019. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hollófernyiges ***** válasza:

"Aki nem változik úgy jár mint a dinók"


Fejbecsapja egy meteor?

2019. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!