Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem olyan egyszerű...

Miért nem olyan egyszerű társat találni mint pl. az hogy lefőzünk egy kávét vagy kicserélünk egy villanykörtét?

Figyelt kérdés
Miért az kell hogy eszébe jusson az embernek a párkeresésről hogy nehéz?Miért nem az jut az eszünkbe róla hogy könnyű?
2019. dec. 5. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Mert az emberek érző, értelmes lények, akiket nem tudsz a kedved szerint helyezgetni és befolyásolni. A társkeresésnek nincsenek szabályai, logikája, törvényei. Ez egy egyéni dolog, mindenki másképp látja és éli át.


Nekem amúgy könnyű. Hamar egymásba habarodtunk a jelenlegi párommal, ez mellesleg az én oldalamról családi vonás.


Ha problémád van a társkereséssel, akkor ne itt panaszkodj és értetlenkedj, hanem keresd meg magadban a hiba forrását és old meg a problémát.


21/L

2019. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
21/L úgy könnyű társat találni ha valaki szép.Nem hiszem hogy Te csúnya lennél.
2019. dec. 5. 14:57
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

Azt mindenki maga döntse el. Én elégedett vagyok magammal, de hogy ki hogyan lát az már nem az én dolgom.


A húgom úgy van együtt a barátjával, hogy hónapokon át csak cseteltek, a srác képet se látott róla az első személyes találkozásukig. A srácok 98%-a megunta volna a várakozást és ejtette volna, de ők már három éve együtt vannak.


Amúgy hadd ne kezdjem el sorolni, hogy hány kapcsolatban élőt ismerek, akik szerintem nem olyan szépek, ha csak a külsejüket vesszük figyelembe.

Vak, sebhelyes és amputált kezű ismerőseim is vannak, mindegyikük már több éves párkapcsolatba, amik boldogok, nem kényszer szülte őket.


A külsőre fogni az egészet naiv és szűklátókörű dolog.


21/L

2019. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
A párunk lényegében a másik felünk. Hasonló gondolkodásúnak kell lennie, különben nem működik. Összejöhetsz szinte bárkivel, de az igazit nehéz megtalálni, mert minden ember más. Épp azért olyan értékes, mert nehéz rátalálni arra, aki a legjobban illik hozzád. N
2019. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
21/L valószínüleg azért nem ejtette a barátja a húgodat mert ő legalább visszaírt neki.A lányok nagy része nem is reagál a fiúk levelére.
2019. dec. 5. 15:06
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, a szomszédjában lakik egy vele egykorú lány, aki ebben az időszakban (is) odáig volt érte. Könnyen megkaphatta volna, ahogy én tudom csinos és az esze is van.


Ő mégis várt a húgomra.


21/L

2019. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
21/L lehet hogy a szomszéd lány nyomult a srácra és ezért nem kellett neki.A húgod meg gondolom nem nyomulós és ez tetszhetett még a barátjának benne.
2019. dec. 5. 15:12
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ha szeretnéd, megadom a srác számát, hogy felhívd és megkérdezd.


A lényeg még mindig az első bekezdésemben van.


21/L

2019. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
21/L Te csetelnél egy fiúval hónapokig úgy hogy nincs róla kép?Hogy nem tudod hogy néz ki?
2019. dec. 5. 15:21
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem. Gyanúsnak tartanám, na meg, már egy hónapon belül lszerveznék egy talit, ha kicsit is bejön.


21/L

2019. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!