Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet kiírtani a fejemből...

Hogy lehet kiírtani a fejemből a szép emlékeket a páromról?

Figyelt kérdés

Gyönyörű történet volt a miénk, oldalakat tudnék írni erről. 17 évesen ismertem meg, ő akkor 14 volt. Sokáig csak interneten beszélgettünk, mert az anyja nem engedte el sehova.


Aztán 2016-ban találkoztunk először Balatonfüreden, tudtam, ő itt az első igazi szerelem. Mivel távkapcsolat volt (250km), bejártunk helyeket, amihez gyönyörű emlékek kötnek.


2017-től el kezdett hozzánk jönni minden hónapban vagy félúton találkoztunk. Én a családjához nem mentem, mert vállalhatatlanok voltak.


A családom a legnagyobb szeretettel fogadta, én is úgy vártam, mint kisgyerek a karácsonyi ajándékot.


Ez elég sokáig ment így, sajnos a távolság nagyon nehezítette a dolgokat, volt több ötlet a családomnak és nekem is, de ő közben meggondolta magát 2x is, nem tudott otthonról elszakadni… Ezen túlléptünk, és folytattuk tovább.


Sajnos ő kezdte unni a dolgot ebben az évben - gyakran észrevettem, de a szerelem nagy volt.


2019 nyarán 2 hónapig nem jött a munkabeosztás miatt. A visszafogott lányból teljesen új ember vált. Állandó szórakozás a kollégákkal, éjszakai kimaradozások, stb. rám magasról tett. Azt mondta, ő neki ez hozzátartozik az énjéhez, de nagyon meg akart nekem felelni…


Tényleg olyan szerény volt és visszafogott, hogy néha már azt hitte az ember, hogy valami szent. Nagyon megszerettem közel e 10 év alatt.


Nyáron rengeteg vita volt, igazából láttam rajta, hogy már nem bánja, hogy ennyi volt. Mindig a 10 évet hoztam fel, miken keresztülmentünk, miket átéltünk, milyen élményeink voltak, de nem érdekelte. Anyukámmal beszélt még telefonon, sírt, zokogott, láttam a szakítás után 8 napra már a facebookra feltett egy mosolygós képet...


Nyáron történt, megkönnyebbültem, hogy nem kell szenvednem, de mostanában előtört a hiánya, hogy mit meg nem adnék azért a szerény lányért, aki volt, de hiába teszek bármit, nem tudom már visszahozni, lényegében olyan, mintha már nem is élne az a része.


Sajnos az öngyilkosság lehetősége is felmerült bennem, mert nem bírom elfogadni, hogy ő már nincs. Ha ráírnék, az az új lány fogadna, akit én már nem szeretek, a régit nem tudom visszakapni. Ha egyáltalán nincs már valakije neki…


Az a baj annyira szép és romantikusak az emlékek, hogy nem bírom őket elfelejteni.


26F


2019. dec. 26. 16:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
Te beteg vagy...
2019. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
A gyászmunkához idő kell. Nem az öngyilkosság a megoldás, az biztos. Nem kell, hogy elhidd, de lesz majd más. Vagy nem lesz, de akkor is elhalványul majd a hiánya. Adj magadnak időt. Sírj, írd ki magadból, vagy ilyesmi, az segíthet. Keress valami új elfoglaltságot, az is segít nem folyton ezen agyalni.
2019. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
A szép emlékekeket nem kell kiírtani, azok csak gazdagabbá teszik az életedet. A gyászhoz valóban sok idő kell, öngyilkosséghoz pedig nagyon fiatal vagy. 26 évesen (pláne férfiként!) előtted az egész élet. Miről maradtál le?
2019. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
49%
A 14 eves kislany azota felnott es mar mas ertekrend szerint el. Fogadd el. Az emlekek majd elhalvanyulnak idovel, de kikopni sosem fognak. Mi den ber volt ilyen helyzetben (en is), de IDOVEL mindenki tul lesz rajta.
2019. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
90%
Ritka hogy a gyerekszerelmek ennyi ideig kitartanak, én is felenk meg hasonlo voltam es megvaltoztam, es ez az igazi enem. Plane 10 ev alatt mindenki valtozik. El kell engedned. Foleg hogy olyan kepet akarsz visszahozni ami mar nincs. Az nem ő.
2019. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
??? 6 (hat) évig csak neten irkáltatok? 20 éves koráig? Jesszus. Ha nekem egy lány kèt héten belul nem akar talizni, dobom a fenebe. Erdekes vegul mindegyik megoldja. Ilyen tortenet eleve nincs.
2019. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
A történet 100%-osan igaz.
2019. dec. 26. 17:39
 8/32 A kérdező kommentje:
Pont ezért nehéz, mert így kitartottunk.
2019. dec. 26. 17:40
 9/32 A kérdező kommentje:
Ez időkben nekem és igazából neki se volt se ismerőse, se barátja. Mindent egymással osztottunk meg.
2019. dec. 26. 17:47
 10/32 anonim ***** válasza:
74%

Én idősebb vagyok nálad, de volt részem távkapcsolatban. Köztünk is 250km volt a távolság. Ő az ország másik végében lakott. Sőt, köztünk még 6 év korkülönbség is volt. A fiu volt fiatalabb. Nekünk sajnos csak három év jutott és akkor kezdett megromlani a kapcsolat, mikor dolgozni kezdett, mert már az a kevés ideje sem maradt az utazásra, ami addig volt. Az összeköltözés sem lett volna megoldható. Meg nem is akart még komolyabb kapcsolatot.

Na mindegy, tudnék erről oldalakat írni, a lényeg, hogy nagyon meg tudlak érteni. Más érzés szeretni valakit, akivel minden nap együtt lehetsz és más szeretni valakit, akire hónapokat vagy egy évet is várni kell és nincs módod megismerni igazán, csak a romantikus, szép oldalát látod, mert annyira jutott idő. Én 20 éve nem tudtam túltenni magam rajta, pedig azóta volt mással is kapcsolatom. Annyit tudnál tenni, hogy legalább barátként tartjátok a kapcsolatot. Aztán még évek múlva is bármi lehet. De mikor már valamelyik félnél család is lesz, akkor megint kicsit nehezebb.



45/n.

2019. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!