Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha ti megtaláljátok egyszer a...

Ha ti megtaláljátok egyszer a párotokat, azt minek fogjátok köszönni? A szerencsés véletlennek vagy Istennek? Egyáltalán vannak véletlenek?

Figyelt kérdés
Az emberek keresik a társukat,társas lények vagyunk ezt mindenki tudja.Valakinek előbb sikerül valakinek utóbb ha soha nem sikerül valakinek az talán azért van mert nem akarta eléggé és így Isten sem segítette annyira mint azokat akik nagyon akarták és tettek is érte sokat.
2019. dec. 29. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Én Istennek fogom köszönni, mert Ő ismer a legjobban, és tudja, hogy mikor, kit kell adnia.
2019. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted mi a jobb, várni, hogy a szádba repül a szerencse, vagy hinni, hogy Isten nem segítette az embert?

Tenni kell azért, hogy az ember találjon valakit. Nem kell Istenre fogni és nem kell ücsörögve várni. Az ember folyamatosan fejlődik, de ha megragadsz egy ponton, akkor nem is lesz változás.

2019. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván kell hinned hogy Istennek terve van veled és nem akarja hogy egyedül dögölj meg/ vagy hit önmagadban hogy értékes ember vagy de ez csak motivációt ad és reményt a "munka" részét neked kell elvégezned azzal, hogy ismerkedsz és próbálsz úgy élni, viselkedni hogy mások a barátságukra/szerelmükre érdemesnek találjanak.
2019. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valaki keres és talál, valaki keres de valamiért sikertelen vagy nem keres és szembejön az utcán stb...én sose kerestem, éltem az életem jöttek-mentek az emberek és néha volt akivel jól éreztem magam és kapcsolat lett belőle. Most egyedül vagyok de a jövőben se szeretnék direkt párt keresni mert az erőltetett. Ismerkedek és lesz ami lesz, neki és magamnak köszönhetem majd mert a mi döntésünk. Nem a sorsé vagy istené
2019. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy isten annyira létezik , mint a húsvéti nyuszika , aki ingyen tojásokat osztogat a gyerekeknek :D Szóval maradjunk annál , hogy saját magamnak lesz köszönhető .
2019. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Talán nem akarom eléggé,Talán nem teszek meg mindent hogy legyen egy barátnőm.Isten talán jobban megsegítene,ha beleadnék mindent.
2019. dec. 29. 14:34
 7/15 A kérdező kommentje:
#5-ös és ha nincs Isten hogyan keletkezett élet a Földön?Hogyan született az első ember pár,Ádám és Éva?
2019. dec. 29. 14:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
NEHOGY válaszoljatok neki, mert már érzem hogy kezdenek elszállni az agysejtjeim :D
2019. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Tudod az eretnekek szerint volt ez az evolució...
2019. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A valóságban ez úgy működik, hogy az ember éli a világát, találkozik a másik nemmel, kavar velük, és ha valami baj van, akkor szakít, jön a következő. Aztán egyszer lesz egy, akivel úgy érzi, hogy hosszabb távon is tud tervezni, mert a legkevesebb olyan tényező van vele, ami kibírhatatlan, idegesíti stb. Ha találsz olyat, akit el tudsz viselni, valahogy egymásra tudtok hangolódni, úgy érzed, valahogy jobban működik vele, mint az előzőekkel, akkor kinevezheted "igazinak", hihetsz abban, hogy az Isten küldte, vagy a sors akarta, tök mindegy. A valóság az, hogy te találtad meg, és lehet, hogy lenne más is, akivel jól el tudnál lenni, de te őt találtad meg, és megállapodtál nála. Igazából az "igazival" is lesznek problémáid, egy kapcsolat nem arról szól, hogy minden tökéletes, hanem arról, hogy mennyire vagy kompromisszumképes, hogyan tudod elfogadni, kezelni az olyan dolgait, amik netalán idegesítőek. Minden embernek vannak olyan dolgai, amik elviseléséhez szeretet, elfogadás, idegrendszer kell. Van olyan ember, akit könnyebben elviselsz, van, akit egyáltalán nem. De olyan, hogy "igazi", nem létezik, csak olyan, akivel sikerült olyan viszonyt kialakítani, ami hosszútávú tud maradni.
2019. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!