Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik magányosak, azok mit...

Akik magányosak, azok mit tesznek a magány ellen?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársam panaszkodott, hogy nincs senkije (barátok, barátnő stb.) és nem jár sehová.

Mondtam neki, hogy menjen önkénteskedni valahova, annyi ilyen hely van (állatmentő, menhely stb.) ott tuti tudna ismerkedni (nem feltétlenül párkapcsolat) és nem lenne ennyire magányos, emberek között lehetne és lefoglalná magát.

Persze kifogasa volt ellene. Tehát akar embereket maga körül, de tenni nem akar semmit.

Itt is sok a panaszkodó, de ha valaki tanácsot ad, akkor az sem jó.

Mire várnak? Hogy becsengessen hozzájuk a nagy szerelem és egy baráti társaság?



2019. dec. 30. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én ezt szeretném, hogy becsengessen hozzám a nagy szerelem vagy egy baráti társaság. Miért?

Mert a gyakorlatban nagyon sokan elkerül engem, mert nem vagyok tökéletes. Szóban nem vagyok jó írásban sokkal könnyebben kifejezem magamat. Furcsa a gondolkodásom, amit sokan nem értenek, ezért is kerülnek.

2019. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 Ha tudod miért kerülnek,miért nem változtatsz?

Amúgy mindenkinek "fura" a gondolkodása, ha nem vagy pszichopata még érdekes is lehet a más gondolkodás.

2019. dec. 30. 09:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Te mit teszel a magány ellen azon kívül, hogy felteszel napi 15 kérdést és itt éled az életed?
2019. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok magányos. 2 gyerek mellett néha pont, hogy magányra vágynék.😁
2019. dec. 30. 09:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Te mit teszel azért hogy az ország ne menjen tönkre Orbán Viktor miatt?
2019. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

"Ha tudod miért kerülnek,miért nem változtatsz?":

volt, hogy segítséget kértem külsős szakembertől /nem pszichopata dolog miatt:)/, viszont van olyan dolog az életemben, amin nem lehet változtatni, még nagyon nagy akarattal sem...

2019. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is magányos vagyok.Nincden senkim. Már bele fáradtam az életbe Nem teszek semmit,az csak jobban ki készítene ha próbálkoznék a semmiért.Várom hogy végre ne keljen élnem.
2019. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert vannak akik bárhova mennek, mindenhonnan kiközösítik őket.
2019. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert tudom, hogy ugy se menne. Egy szótlan, szorongos emberel ki akar kapcsolatot, nyilván senki.
2019. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
csikket gyűjtök a buszmegállóban. - enézészt, jálépté a cikkemre, van kedve feljöni hozzám pisilni?
2019. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!