Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnátok ajánlani nekem?...

Mit tudnátok ajánlani nekem? Fontos a segítség. (minden lent) 21/f

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problémáim vannak. Azt sem tudom tisztázni magamban, hogy a világgal, vagy önmagammal..

Már 2 éve gondolkodom egy pszichiáter felkeresésén. Most eljutottam oda, hogy megszereztem egy telefonszámot, de nem merem felhívni.

A problémáim most tetőztek..

Leírom őket..

jelenleg egy okj-s szakmát tanulok, ahonnan ki fognak rúgni.. igen, az én hibámból..

Dohányzom.. haragszom magamra.. igen, az én hibám..

Sajnos az utóbbi időben sokat iszom. (az ébn hibám, hogy nem tudom feldolgozni a problémáim!?)

Úgy érzem nem szégyen segítséget kérni, először kérem hát itt..

5 éve a szemem láttán halt meg édesanyám. nagyon megviselt.

pér napja egy összezörrenés történt a párommal, és kárt tettem magamban a szeme láttára, majd 2 napra rá sms-ben közöltem, hogy vége.. igen.. megbántam. sokat bántott engem lelkileg, főleg önmagát, mert nem tudtam segíteni a gondjain, amikről nem tudtam, vagy kitaláltam mik azok. megbántam a szakítást de nem vagyunk már együtt.. Azt mondanám, ő is ugyanolyan depressziós mint én, csak nálam a sajnáltatásba, a önmagam lelki és már-már fizikai kínzásába merül.

Kevés barátom van. Jól tudom, nincs értelme egy új kapcsolatba belerohanni, mert az előzőt keresném az újban. És nem is tudnék senkivel.. Én egy kedves srác, túl jószívű vagyok (elvileg). Mindenkinek megadok mindent, akár a nekem alig lévő pénzt is, és nem várok cserébe csak szeretetet, amit nem kapok meg. Nagyon népszerűtlen vagyok, pedig állítólag jóképű. Nem volt még olyan nő, aki nem ezt mondta volna, mégis félek, nincs önbizalmam, igazából semmim sincs. Édesapámmal élek, aki mindenben támogat és nem tudom meghálálni, mert egy pancser vagyok! Rengeteg dolgon emésztem magam, nehezen barátkozom és kevesen ismernek. Nem járok buliba. Már 17 éves korom óta családra vágyom. De most elhagytam a szerelmet.. És mégis nekem fáj (talán) jobban. Emésztődöm. Sokszor a semmin kitör rajtam a nevetés, elmosolyodok, elmélázok. Mindenki szürkén tekint rám. Nincs pénzem.. Nem bánom ha az iskolából kirúgnak, csak had dolgoznék már. Minden vágyam a jogsi, ami nekem még nincs.. Vannak céljaim. Figyelemre vágyom. Hogy valaki meghallgasson. Szeretem a volt párom, de nem ment. Megértést szeretnék. Nem többet, csak amit egy ember megérdemel. És teszek érte. Karácsonykor senki nem kívánt boldogságot nekem.. újévkor sem.. Szép lassan elhagy mindenki, akit én hagyok el az olyan érzés, mintha ő tenné. A legjobb barátaim átvernek.. Pénzzel is.. Édesapám bíztat, mellettem áll, de cserébe azt várja tanuljak. Én pedig semmit sem teszek. Titkolom előle a mai napig a dohányzást, hogy alkoholt fogyasztok. Az egyetlen amire büszke vagyok, hogy soha nem nyúltam illegális anyagokhoz, és ha belehalok se tenném. Viszont előítéletes vagyok olyanokkal szemben, akik már igen, vagy úgy érzem rosszabbak nálam. Nagyon tudok szeretni és elfogadó vagyok, ha valaki kedvemre való.. Igen, egy igazi f**fej vagyok. Mit tegyek? Kérlek olyat ne mondjatok, hogy a volt párommal beszéljem meg.. Sem lehetőség, és nagyon akarat sincs bennem, hiába volt tökéletes, kiborítottak a megrázó hazugságok, az elhallgatások. A megcsalást is megbocsájtottam volna. De rosszabb volt. A jövőbe néznék. De félek az élettől. Fáradt vagyok, és szomorú. Köszönöm előre is a segítséget.



2020. jan. 6. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nincs veled semmi baj. Tedd rendbe magad, amiről tudod hogy rossz hagyd abba, majd keress igazi barátokat akiknek nem a pénzed kell, hanem a kedvességed.
2020. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Egy üveg whiskyt! Itt az ideje változtatni! Normális barátokat keress ne foglalkozz senkivel csak azt tedd ami neked a legjobb. Sztem sincs veled baj
2020. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A jelek szerint jelenleg az egyetlen szövetségesed a saját apád! Becsüld meg! Kérd ki a tanácsát! A tanácsot nem kötelező elfogadni, de érdemes meghallgatni, - meg lehet fogadni, részben meg lehet fogadni és el lehet vetni, nincs kötelezettség! Jó lenne, ha befejeznéd valahogyan az iskolát, - ha vissza lehet még csinálni a kirúgást! Apád is sokkal pozitívabban viszonyulna hozzád és megbocsájtóbban tekintene arra, hogy őszintén elmondod neki a dohányzás, mérsékelt alkoholfogyasztás tényét. A jelenlegi lelkiállapotodban megértőbb lenne talán, mint hinnéd,- de kérlek, ne élj vissza ezzel gyomorforgató stílusban, mert akkor végérvényesen elveszítheted az egyetlen szövetségesedet! Az iskola sikeres elvégzése és az apád hozzád viszonyulása át fog lendíteni, - vélhetően addigra lesznek konkrét céljaid is a közeljövőre nézve.!
2020. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elhatároztam magam. Holnaptól abbahagyom az ivást. Addig nem dohányzok, amíg csak bírom nélküle. Nem szólok neki. Magam kezdtem el, magam is akarom befejezni azt.
2020. jan. 6. 16:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy előre mutató döntés! Sok lelkierőt hozzá! Sikereket!
2020. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen hallgass a lelkiismeretedre és kérd a Joistent, megsegít. A legjobbakat és fel a fejjel. :)
2020. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én pont az vagyok aki nem hisz az ilyenekben. De azért köszi. 😊
2020. jan. 6. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!EZt ajánlom neked.Ismerőseim és jómagam is szép változáson mentem ennek tanfolyamnak a hatására.Csodával határos módon hatalmas felszabadító erővel bírt a lelkemre.Nagyon fontos a gyászunk tudatosításaés annak feldolgozása.Érdeklődjél náluk mikor lesz a következő alkalom.Remélem segítettem.

[link]

2020. jan. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg ezt esetleg, nekem mindig nyugalmat ad, lehet neked is segít..


https://www.youtube.com/watch?v=pwp1CH5R-w4

2020. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2020. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!