Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha őszintén leírom a hibáimat...

Ha őszintén leírom a hibáimat a bemutatkozásnál egy társkereső oldalon, attól még lehet sikerem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam leírnám őszintén hogy kövér vagyok,minimálbért keresek,lakásom nincs,unalmas vagyok,fárasztó,lusta,nehéz a felfogásom,nem értek meg dolgokat és barátnőm még soha nem volt.Ha ezeket leírom mind magamról,elképzelhetőnek tartjátok hogy egy lány is rámírna?
2020. jan. 8. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

A hibáidat, ha már felismerted, miért nem javítod ki?


Kövér vagy, miért nem fogysz le?

Unalmas vagy, miért nem válsz izgalmassá?

Lusta vagy, miért nem emeled fel a s..gged és teszel dolgokat?

Lakásod nincs, de remélem megtakarításod azért van, hogy majd a későbbiekben tudj pároddal lakást venni.

2020. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1-es hitelt tudnánk fölvenni maximum.Nem sportolok,soha nem is sportoltam azért híztam el.Napi 10 perc séta az egész napi mozgásom.Azon kívül vagy ülök,vagy fekszem.
2020. jan. 8. 11:43
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Igen, tudom, a hitel az egyetlen esély, de még mindig sokkal olcsóbb és jobb megoldás, mint az albérlet. A hitellel a saját lakásodat törleszted, az albérlet meg kidobott pénz.

És miért nem fogsz hozzá mozogni? Te is úgy akarsz majd meghalni, mint Gesztesi Károly, a túlsúlya miatt? A szívroham oka lehet a túlsúly.

Sőt, a fogyás 70%-ban az étkezésen múlik. Gondolom erre se figyelsz oda, és erre is lusta leszel, hogy változtass rajta.

2020. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem lesz. Te mit választanál: Egy átlagos nőt vagy egy olyan kategóriájút, mint amilyen te vagy?

A társkeresés első körben a külsőről és a dolgok szépítéséről szól.

És az #1-esnek igaza van: Mi lenne, ha változtatnál a dolgokon? Leírtad, hogy mit csinálsz, de a napi 10 perc séta mellett miért nem kocogsz fél órát?

2020. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, de akkor se lesz sikered, ha eltitkolod ezeket és az első találkozáskor derülnek ki. Csak fölöslegesen fogod húzni mások idejét.


De amiket felsoroltál, azokon mind tudsz változtatni. A 10 perc séta mától legyen 20 perc, aztán 30, aztán kis kocogás stb. Próbálj ki új, jobb ételeket. A lustaságon is tudsz változtatni, részben jó szokások kialakításával (egy begyakorolt napirend segít), részben motiváció szerzésével (legyen miért hozzálátni a dolgoknak). Minimálbért keresel - oké, de az elmúlt 2 évben mennyi időt töltöttél a tanulással, magad fejlesztésével? Ha még nem tudsz (jól) angolul, akkor kezdd azzal. Indulásnak jó lesz a Duolingo, aztán ha már megvan a rutin meg a rendszeresség és a régi sulis emlékek feljöttek, akkor válthatsz valami komolyabbra. Nincs lakásod, nem baj, de amit keresel, abból legalább egy kicsit tegyél félre. Az első cél: legyen annyi tartalékod, amiből 6 hónapig kihúzod, ha kitesznek a munkahelyről. Utána elkezdhetsz jobb állást keresni. A társalgási nehézségeid is javíthatók gyakorlással.


Mondhatod persze, hogy nem érdekel, te nem akarsz erőfeszítést tenni. Akkor az eredmény is ennek megfelelő lesz. Vagy tehetsz erőfeszítést, és akkor előbb-utóbb jobb lesz.

2020. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bár nem sok esélyed lenne, de aszem a mai világban az őszinteségnek hamarosan nagyobb értéke lesz, mint a felszínességnek. A nők is belefáradnak egy idő után abba, hogy állandóan tökéletesnek kell lenniük külsőleg egy pasinak, és nem azért szeretnék őket megszerezni, mert bombanők, hanem azért, mert a személyiségük lenyűgöző.
2020. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
#6: Irony? :D
2020. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell leírni. A kinézeted látszik a képen. Ahhoz semmi köze az Internet népének, hogy mennyit keresel és van-e lakásod. Unalmas? Kinek? Sok emberre ránézésre azt mondják, hogy unalmas, mert nem nagy hangú, nem nyüzsög, de mégis tök jól el lehet vele beszélgetni.

Persze, ha valakivel ismerkedsz, nyilván nem kell neki hazudni, nyugodtan mondd el, hogy hogyan élsz. De nem kell rögtön kiírni mindenki számára. Aki meg akar ismerni, annak majd elmondod.

Egyébként sok lány senkire sem ír rá, mert azt várják, hogy rájuk írjanak a férfiak :)

2020. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem. Nem gondolnám.


Nem azért akar senki se ismerkedni hogy már a bemutatkozás elött a másik problémáit a nyakába vegye.

2020. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Az elhízás 90%!!-ban az étkezésen múlik. Ha egész nap csak fekszel, de normálisan táplálkozol, előbb-utóbb fogyni fogsz.
2020. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!