Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én érzékelem csak így, vagy...

Én érzékelem csak így, vagy más is így látja?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Azon gondolkodtam, hogy ez a "fiatalkori elidegenedés" valóban ilyen komoly probléma, mint ahogy hallani róla?

26 éves srác vagyok, jelenleg dolgozom mellette egyetemre járok, viszont abszolút magányos vagyok, nincsenek barátaim igazán. Akik voltak, azok "kikoptak" idővel mellőlem, elmentek másfele, vagy lediplomáztak és karrierépítésbe kezdtek, vagy fogták a barátnőjüket és összeköltöztek, élik a kis saját életüket, házasság, családalapítás, ilyenek. Én meg teljesen egyedül maradtam. Illetve volt egy komoly és hosszú kapcsolatom, de véget ért sajnos, mert nem voltam hajlandó továbblépni a "következő szintre"(összeköltözés). Ez teljesen összetőrt, azóta már elkerültem egy messzibb helyre dolgozni, ahol nem 1-2 fiatal lány dolgozik, akiknél próbálkoztam is, de nem jártam sikerrel.

Amit így észrevettem igazából sok lányon így a korombelieknél vagy fiatalabbaknál, hogy nem igazán akarnak kilépni a komfortzónájukból, mindenki éli a kis világát, elvan a saját baráti körében, és nem igazán nyitottak a külső ingerenciákra. Hozzátenném, nem vagyok ronda, tudtommal, meg a nagy szakítás után elkezdtem intenzíven küzdősportolni, így legalább van egy normál alkatom.

Úgyhogy igazából nem tudom, hogy lehetne ismerkedni, szórakozóhelyekre nem járok már, egyedül nem érzem annyira, az online társkeresőket inkább hagyjuk is ( :D :D :D ) , a munkahelyen sem nyitottak erre, szóval elég nehéz így.

Tudom, lehet most ez így kicsit csapongó lett, de ez most kikívánkozott belőlem, szóval ha valakinek van kedve megosztani a véleményét ezzel kapcsolatban, akár privátban is, vagy csak szimplán beszélgetni, írjon nyugodtan!

(Meleg férfiak, nem köszönöm, az a fajta ismerkedés nem vonz).


2020. jan. 18. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

''Amit így észrevettem igazából sok lányon így a korombelieknél vagy fiatalabbaknál, hogy nem igazán akarnak kilépni a komfortzónájukból, mindenki éli a kis világát, elvan a saját baráti körében, és nem igazán nyitottak a külső ingerenciákra''


Te sem vagy nyitott, ugyan olyan vagy, mint azok akikről beszéltél.Panaszkodsz, hogy magányos vagy, de nem voltál hajlandó a volt barátnőddel komolyan tervezni.Inkább ellökted magadtól, azt sem értem miért keresel mást, ha nem tudsz elköteleződni.

23n

2020. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, akkor még (22 évesen) nem éreztem készen magam ilyesfajta elköteleződésre, most már másképp gondolom, persze utólag könnyű okosnak lenni...

Igen, én is zárkózottabb vagyok, de azóta megpróbáltam ezen változtatni, nyitni , de idáig falba rúgtam vele, azért írtam, amit írtam. Vagy lehet csak szimplán rosszul csinálok valamit.

Mindenesetre köszönöm a válaszod! :)

2020. jan. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!