Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy olyan ember minek éljen...

Egy olyan ember minek éljen akinek nincsen senkije? Nem látja az élet értelmét.

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Egy olyan ember minek éljen akinek a mindene egy másik ember? Nem látja az élet értelmét.
2019. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát legyen valakid!
2019. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azért, hogy napi öt kérdést ki tudjon írni, és ne néptelenedjen el ez az oldal!
2019. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Értem én, hogy vannak olyan emberek akik társaság nélkül megpusztulnak. Akik nem képesek egyedül lenni. Miért érdekelnek téged az emberek? Hagyd őket a fenébe nem kellenek! Magaddal törődj elsősorban. Küzdj az álmaidért.

(Ha nem az emberekkel való kommunikáció az). Annyi minden van ami miatt érdemes élni. Mindenki azért panaszkodik,hogy nem tud emberekkel beszélgetni vagy csak nincs társasága. Ha nincs akkor nincs törődjön bele és próbáljon valami másra figyelni.

Találj ki valami mást amit el tudsz egyedül végezni. Tanulj meg egy nyelvet, ötletelj saját vállalkozáson, hozz létre valamit, légy nagy és sikeres ember.

Hajrá!

2019. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1#


Azért a család, barát és bármilyen szociális élet nélküli emberek többnyire nem a filmekben előforduló menő, edgy, talpraesett független ember, aki élvezi az életet kötötségek nélkül.


Többnyire magának való, magányos ember aki halálosan vágy más emberek társaságára és egy idő után ha nem kapják meg elkezdik utálni és lenézni azokat akiknek biztos családi és baráti hálójuk van.


Azok az emberek akiknek nomális szociális életük van többnyire nem a ragaszkodó, egyedül le sem tud menni a boltba kenyeret venni típus.

2019. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megfordítanám a kérdést: Miért van szükségünk ahhoz egy másik emberre, hogy boldogok tudjunk lenni? Tudod mi a legrosszabb? Ha nincsenek álmaid és céljaid. Ha nincs motivációd. Mert akkor csak sodródsz az árral és vegetálsz. Úgy ébredsz reggelente, hogy azt kérdezed magadtól: „Basszus, miért vagyok még mindig itt?” Olyan kevesen értik meg egymást és vannak igazán egy hullámhosszon, miért éreznénk jobban magunkat a nézeteltérésekből adódó vitapartner „barátaink” társaságában, akikre egyébként nehéz helyzetekben sokszor számítani sem lehet? Vagy egy mérgező kapcsolatban, ahol állandó a veszekedés, a számonkérés és a szabadságodban való korlátozás? Valóban erre lenne szükségünk? A szar adja a pofont nekünk, vagy mi adunk a szarnak egy pofont és megmutatjuk, hogy nem kellenek mások ahhoz, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben? Találj és kapaszkodj olyan dolgokba, amik pillanatnyi örömet tudnak neked okozni. Gondold végig, hogy mik azok. Lesznek nehéz időszakok, de a kapaszkodnod is lesz mibe. Jobb, mint a vegetálás.
2019. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyedül lenni márpedig tök jó! (én legalábbis nem tudom megunni) Minden/bármiféle emberi kapcsolat csak macera meg problémák sokasága.


Néha egyet sörözni ismerősökkel az kell és klassz, de amúgy egyedül frankón ellenni - ez a praktikus és nyugalmas élet receptje.

2019. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ugyanígy érzem magamat, mióta meghalt a párom. Nincsenek " értékelhető" rokonaim, megöregedtem. Vannak körülöttem emberek, találkozgatom is néha velük, de kiürültem . Igyekszem elfoglalni a napjaimat ezzel-azzal, a létezésemet mégis vegetációként élem meg. Több mint 2 éve...
2019. dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Shannaro ***** válasza:
#6: Miért lenne szükség apró örömökre, vagy valamire ami boldoggá tesz? És miért negatív dolog a vegetálás? Ha én így érzem jól magam, mogorván, borúsan élve az életem, mindent megmorogni egy kicsit, antiszociálisan, miért kéne mások értékrendjéhez igazodnom, amíg senkinek nem okozok problémát, és betartom a törvényeket. Az emberek miért próbálják ráhúzni másokra a saját vagy a társadalom által elfogadott értékrendeket? Mindaddig, amíg másoknak nem okoz semmilyen problémát, vagy nem sért törvényt, addig hadd legyen "szabad" az ember amennyire csak lehet. Mert nem a boldogság az élet értelme, hanem a szabadság.
2019. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Az volt a kérdés, hogy minek éljen, tehát nem érzi jól magát abban a helyzetben, amiben van. Az lehet, sőt magamnak is megfogalmaztam már néhányszor, hogy kreatívabb vagyok depressziósan és ha mindent kicsit negatívabban látok az átlagnál, tehát rosszul is érzem magam tőle, de szükséges is. Lehet, hogy te is jobban érzed magad így és valóban, szabadok vagyunk, nem ártunk vele senkinek, legfeljebb a társadalom derűlátó része messziről kerülni fogja a társaságunkat, de a kérdező nem érzi jól magát. Valamibe mindenkinek kapaszkodnia kell, hogy ne adjuk fel. A kérdező még a negatív gondolataiba sem tud kapaszkodni a kérdés alapján.
2019. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!