Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van meg ilyen pasi rajtam...

Van meg ilyen pasi rajtam kivul akinek ilyen nok tetszenek?

Figyelt kérdés

Lehetoleg ne hivjuk fetishnek ha lehet.

Nekem az olyan nok tetszenek akiknek mondjuk segitseg kell.Vaginizmusa van,csunya es csak megalaztak eddig a ferfiak,kover es csufoljak,prostitualt volt es lecsuszott stb Igazabol nekik sokkal jobb veluk beszelgetni szerintem .Kedvesebbek.Mielott eggyesek azt mondanak,h lelki serultekre vadaszom,az nem fedi a valosagot.

Itt egy tortenet : Egyszer egy oldalon ram irt egy 19 eves csaj,h nagyon rossz a sorsa neki is es a szuleinek is.Alig van pénzük.Meg kepet is kuldott nagarol.Csinos lany volt.

Azt mondtam,h szivesen kisegitem,erre o rendben meghalalja.Mondom mivel hallalod meg? a valasz: Termeszetben :D Mondtam erre semmi szukseg.Az ellen nem állok ellen ha vonzalom tamadna es osszejonnenk de en a helyzetet nem használom ki.

Melyik pasinak nem tetszene egy 19 éves csajszi aki radasul baromi dogos?

Ha szoban tudok segiteni,ha tettekkel,az mar jo szerintem.



2020. febr. 2. 06:11
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te nem arra vagy kíváncsi vannak e még ilyenek, te magadat akartad bemutatni. Kösz de nem érdekel.
2020. febr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Elsőnél a pont.
2020. febr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Elsőnek igaza van.
2020. febr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ismersz te egyáltalán ilyen embereket? Mert én ismerek egy jópár volt prostit, meg lecsúszott drogost és a kedves az nem éppen az a szó amivel illetném őket.
2020. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
# 4 Szemelyesen nem de beszeltem parral.Es probaltam a jo utra terelni oket...
2020. febr. 2. 09:29
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez a kérdező fétise amely lényegében köszönő viszonyban sincs a valósággal.

A többségük az ilyen lányoknak/nőknek amit írsz nem igazán nevezhető szépnek se nem kedvesnek, az élet illetve életvitelük,rossz döntéseik teljesen tönkrették őket, se nem külsőleg se nem belsőleg nem vonzóak.

2020. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Ment a zold mindenkinek!
2020. febr. 2. 10:14
 8/10 October15 ***** válasza:

Hát az első bekezdést azt szerintem inkább hagyjuk...


Magyarán szereted hasznosnak érezni magad. Mondjuk azért a sugar daddy-ig nem mennék el.... az már inkább a retardáltság túlzófoka.


De alapvetően szeretem hasznosnak érezni magam + érdekel a pszichológia. Nyilván ettől még nem fogok pénzelni senkit vagy exprostikat pátyolgatni de jól kijövök sérült emberekkel és nem érzem magam lelki szemetesnek tőlük. :D


Más részről viszont ebből kapcsolatot összehozni... na az már nagyon nem kenyerem. Mármint az a helyzet igen erős kihasználása lenne szerintem. Még akkor is ha a másik abszolúte nem így látja. Bár nekem betegesen túlteng a moralitásom szóval idk.

2020. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tehat onbizalom hianyod van es ezzel kompenzalsz?


Ez ugyanaz mikor csinos lany valaszt maganak “gagyi” pasit, vagyis lathatoan szintje alatt, az sem mas mint onbizalomhiany...

2020. febr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gyenge férfiak egy határozott nő mellett feszélyezve érezhetik magukat, és inkább egy meghunyászkodó, kis gyámoltalan nőt választanak. Mert mellettük ők lehetnek a nagy és erős férfiak, akik majd védelmezik őket. Sok nő éppen ezért ártatlannak és gyengének tetteti magát, így manipulálják a férfiakat. Ez nagyon kényelmes, mert mint egy kiskutya, úgy ugrálja körbe a férfi a nőt.
2020. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!