Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tulajdonságok tetszenek...

Milyen tulajdonságok tetszenek a rák jegyű lányoknak/nőknek egy pasiban?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságok jöhetnek mint pl : magabiztosság ?

2018. ápr. 12. 21:37
 1/7 anonim válasza:
60%
Most komoly?
2018. ápr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem így működik az asztológia
2018. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemtom, de alá tudom támasztani a saját tapasztalataim alapján, hogy a Rák talán a Skorpióhoz vonzódik a legjobban.

Hogy idézzek az egyik találatból, amit a "rák ideális társ" címszavakra adott vissza a Google:

"Erre mondják, hogy végzetes szerelem! Az egyetlen, a nagy, a szenvedélyes, az örökké tartó – bármelyik jelző igaz lehet rá. Nagyszerű párost alkotnak együtt, hiszen mindketten vízjegyűek, vagyis jóval érzékenyebbek a többi jegynél..."

2018. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

...vagy éppen asztronet:


"Ki illik a Rákhoz?

A Bak komolyságába azonnal beleszeret, és mindent elkövet, hogy kedvese elvárásainak megfeleljen, hogy dicséretét elnyerje. Egy másik Rákkal a boldog családi életet hasonló gondolkodásuk, azonos érdeklődési körük garantálja. Akkor boldogok, ha sok gyermek szaladgál körülöttük. A Skorpió határozottsága megbabonázza. Csodálja az erejét, céltudatosságát. Felnéz rá, és egy életen át hajlandó alávetni magát az akaratának. A Bika megbízhatósága, higgadt természete már az első pillanatban leveszi a lábáról, és meg sem állnak az oltárig."

2018. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez azért így elég kevés infó :D Tudni kéne az aszcendensét, a holdjegyét… stb. ha mindenképpen horoszkóp alapján szeretnénk belőni, hogy mi jön be neki. :D


De alapjáraton a Rákokkal a hasonlóan vízjegyeket (skorpió, rák, halak) vagy a földjegyeket (bika, szűz, bak) párosítják.

2018. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem horoszkóptól függ. Minden nőnek a magas, jóképű, kigyúrt, gazdag, bunkó férfiak tetszenek.
2018. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem ezek alapjan mukodik az asztrologia..

de hogy a kerdesedre is legyen valasz a kerdesedre rak nokent visszagondolok h milyen hapsik voltak az eletemben akar meg csak talalkak erejeig is..

-formasak voltak (nem kigyurtak, de edzettek voltak, vagy korabban rendszeres sportolastol formas testuk volt.) Volt vekonyabb-alacsonyabb,magasabb-nagyobb darab.

-kisse eroszakosabbak voltak (tudtak hogy mit akarnak barmi is volt az,tettek erte, es nekem ez tetszett, mert en is ilyen vagyok es aki nem ilyen volt annak sok voltam)

-humorosak

-celratoroek

-tobbnyire remek volt az ízlésük mar csak magam miatt is, mert mind engem valasztott!:D

-felesleges eszjatszasok nelkul is kituntek a tomegbol

-szexcentrikusak

-bevallalosak

-intelligensek voltak, tobbnyire:)

-jószívűek

-ragaszkodoak

-nemelyik onzo is volt.. de csak bizonyos keretekig.. magamban is velek felfedezni hasonlot... de szerintem minden egeszseges onbizalommal biro ember legyen egy kicsit "onzo"!


Ennyi jutott az eszembe!


21N

2018. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!