Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet ezen az...

Miért nem lehet ezen az oldalon tartósan beszélgetni emberekkel?

Figyelt kérdés

Ti is azt tapasztaljátok, hogy ha látszólag kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak, a másik egy idő után akkor is eltűnik?

Legalább megindokolhatná, hogy miért, valami rosszat írtam vagy esetleg megunta a levelezés... Komolyan, még a fájó igazság is jobb lenne, mint ez az állandó bizonytalanság.



2020. febr. 2. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem társkereső
2020. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pl az a bajom ezzel az oldallal, hogy eddig akárkivel elkezdtem barátkozni, mindig elkezdett egy idő után perverzkedni meg idiótáskodni. A hozzászólásaimban is látszani szokott, hogy van kapcsolatom. Átalában tök normálisan elkezdenek velem beszélgetni, aztán a következő pillanatban már arról van szó, hogy milyen a mellem vagy hogy benne lennék-e a párommal együtt valami swingerbuliban. Mi a fsz
2020. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Megunta. A levelezéseknek egyébként általában ez a vége.
2020. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Abból kiindulva, hogy ez nem egy ismerkedős oldal, nincs min meglepődnöd. Ha szimpatikus a személy, akkor egy idő után talán kérhetnél valamilyen másik elérhetőséget tőle. Megkérdezheted amúgy tőle is hogy rosszat írtál-e :D
2020. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

:) Szerinted itt valóban vadidegenek irogatnak? Sokszor fb-s csoportokban nem jön olyan gyorsan válasz, mint itt.

A válaszolók egyrésze admin, és csak kisrésze látogató.

Az oldal célja nem csak a "kérdések megválaszolása" hanem marketing és netes optimalizálás is. Vagy szerinted a médiaajánlatnál miért annyi az annyi amennyi? :D

2020. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

#5

Ez már nekem is eszembe jutott. A kérdéseknél pláne.

2020. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

1, A másik fél nem arra számított, amire gondolt, elvárt; 2, A másik fél nem bízik az ellen oldalban; 3, Csak szórakozni akart eddig is; 4, Csalódott a másikban; 5, Rájött, hogy értelmesebb a valóságban beszélgetni, semmint a virtualitásban.

Nálam van egy negatívum az életemben (betegség), ami ha kiderül, tuti zár a "kapcsolat". Pedig csak ismeretséget szeretnék fenntartani emberekkel. (F)

2020. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet a végtelenségig levelezgetni, ezt sokaknak meg kellene már értenie. Komolyan azt hiszed, hogy az ilyesmit hosszú távon lehet tartani? Nem is szoktam érteni azokat, akik képesek hónapokon át ezt csinálni. Többet ér a valóságban egy valóságos beszélgetést folytatni, látni a másikat. Amúgy is ki tudja, hogy ki ül a képernyő túloldalán, meg ilyenek. A bizalmatlansg miatt is eltűnhet a másik, vagy csak ráunt az egészre, vagy szimplán vmi nem jött be neki benned, unszimpi voltál, vagy a fentebbiek...élőben jobb ismerkedni.

Kérdezz rá nála, ha ennyire érdekel, max nem ír vissza.

2020. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sokkan inkább az a kérdés, miért érint ez téged rosszul, nem o khogy azon pörögsz mi rosszat írtál, ez egy anonim óldal, megismerkedsz valakivel mert kérdezett valamit, valami olyanról, amit sose vállalna fel arccal, nem akar senki sem így indítani kapcsoaltokat.


Én se szoktam a végtelenségig írni, ha kifújt a téma, hát kifújt, idegenek vagyunk, nem felelősségem az hogy a másik utána azon pörög, hogy egy számára amúgy jelentéktelen idegen akárki nem ír vissza.

2020. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Eddig senkivel se tudtam normálisan beszélgetni mert

1. Unalmas volt és egysíkú.

2. Hiába indult jónak, egyből átment ismerkedésbe. (Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én jobban vonzódtam mindog is azokhoz az emberekhez, mind barátság mind szexualitás szempontjából, akikkel előtte beszélgettem több órát komolyabb témákról. Ehelyett itt azt tapasztaltam, hogy beszéltünk 3mondatot, és aztán egyből jönnek az olyanokkal, hogy hány éves vagyok, tanulok e, mivel foglalkozom, hogy nézek ki. Konkrétan semmi kedvem elmondani egy vad idegennek mindezt, mert semmi köze hozzá.)

3. Perverzkedik, de azt is szarul. Konkrétan semmi izgató vadító töltete nincs a perverz üzenetek nagy részének. Vagy áruljátok el nekem, hogy miért kellene lázba jönnöm egy olyan üzenettől, hogy megisnernélek és jól megbsználak.



Amúgy van párom, és nem is akartam itt ismerkedni, csak néha beszélgetni, de ezt is feladtam.

2020. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!