Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ha valaki egy...

Szerintetek ha valaki egy szép nővel akar összejönni az nagyobb fába vágja a fejszéjét mint aki egy csúnyával vagy kövérrel?

Figyelt kérdés
Vagy úgy is kérdezhettem volna egy szép nőt nehezebb meghódítani mint egy csúnyát?Vagy ugyanolyan nehéz meghódítani mind a kettőt?
2020. febr. 20. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokszor úgy tűnik nem nehezebb. Egy szép lánynak épp úgy lehet önbizalomhiánya mint egy átlagosnak.
2020. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy érzem ha egy szép nőt akarok meghódítani hogy na most fel van adva a lecke.Hogy fogom ezt megoldani?
2020. febr. 20. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A személyiséget nem kg-kban mérik! Ember és ember van.


Te alapvetően szerintem beszrsz, ha egy neked tetsző nőt kell megszólítani. És még nem tudsz róla semmit. Ha még előítéletes vagy, az meg rólad egy negatív bizonyítvány.

2020. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meghódítani nem sokkal nehezebb.....megtartani....na az már munka. Ha valaki szép és folyamatosan donganak körülötte, sanszosabb hogy más is körbe pisili. Ha a partneres csúnya, erre nem sok esély :)
2020. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Rólam azt mondják, hogy szép vagyok. Visszakérdezek: Miért köcsög módon próbálnak meghódítani? Tesztelgetnek, beszólogatnak, tesztelik, hogy pénzre megyek-e?

A válasz: nem.

Viszont nagyon rosszul esik, már én lettem félénk ettől.

2020. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5-ös talán azt gondolják hogy bejön neked az ha köcsög módon ismerkednek veled.
2020. febr. 20. 23:59
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

De miből gondolják? Te hogyan szólítasz meg egy vadidegen csajt?

Így pl.? " Hé te.. iszonyat dögös vagy, ismerkedünk.." ..stb.

Ugye, hogy nem?


Hinni a templomban kell. Az meg intelligencia kérdése, hogy ki hogy szól a másikhoz, és hogyan viselkedik vele. Semmi köze ahhoz, hogy most a másik hogyan néz ki, hogyan viselkedik.

2020. febr. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert a nők jó részébe bele van kódolva a "vadállat megszelídítésének ösztöne". Emiatt a jó fiú unalmas, a rossz fiú izgató. A bunkó szöveg felkelti az érdeklődést, a szia hogy vagy meg uncsi. Ez az oka hogy úgy közelítenek feléd. Egész döbbenet de már 4 éves korban meglehet figyelni - az oviban pl a kislányok nálunk körül dongják a csoport "rossz gyerekét". És itt most nem a verekedősre gondolok (felnőttben sem a szélsőségre) hanem a még "rosszcsont, vad" kategóriára, nem az elmebeteg pszichopatákra.


Az én melóhelyemen is valamiért a pokróc csávóknak van sikere, a tök normálisak meg mind maradnak a haver kategóriában.

Más kérdés hogy akinek volt már dolga "rossz fiúval" hamar rájön hogy kutyából nem lesz szalonna, vagyis az oroszlánt nem lehet megszelidíteni. Úgyhogy ezek a csávók flörtre jók vagy alkalmi tűzoltásra, utána mennek a lecsóba.

2020. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a szépségen múlik, inkább a személyiségen.

Lehet hogy a szép csaj könnyen kapható, pl volt olyam munkatársam aki a munkahelyen is szexelt. Kb minden pasival volt, nem válogatott.

Lehet a csúnyább csaj erkölcsösebb, válogatósabb, vagy akármi.

2020. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szögezzük le először is hogy a kövér és a csúnya az nem szinoníma!


Amugy nálam furcsa módon pont forditva volt. Szebb lányoknak általában nagyobb az önbizalma és nyitottabbak. Ha van egy normális ápolt külsőd és viszonylag jol nézel ki szerintem könnyebb dolga van az embernek a szebb lányokkal. Viszont náluk jobban fenn áll a veszélye hogy valami unszimpatikusat találsz a személyiségükben. Legalábbis nálam igy van. Nem csak a külső számít.

2020. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!