Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még itt olyan ember, aki...

Van még itt olyan ember, aki csomó ideje beszélget valakivel a neten, de nincs reális esély, h összejöjjetek?

Figyelt kérdés

Vagy távolság miatt, vagy másba szerelmes egyik, mégis naponta beszélgettek órákat és nem tudtok meglenni 1 nap után sem a másik nélkül?

Hogy éled meg? Feladtad vagy tartod még a kapcsolatot?


2014. aug. 1. 17:58
 1/7 anonim válasza:
jelen:D
2014. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen kapcsolatom igen. A lányt az interneten ismertem meg 8 éve a barátnőmmel pedig 6 éve vagyunk együtt, sokszor még most is elgondolkodom milyen lenne egy találkozás :)
2014. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, meg is volt a találkozó, nem sikerült túl jól. Teljesen más, mint neten. Csalódás nem volt, fel voltunk erre készülve, hogy megeshet.
2014. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 és fél éve beszélgetünk a neten, a valós legjobb barátnőm és barátom mellett, ő a legjobb lelki társ. De még soha nem találkoztunk, voltak időszakok mikor fájt már a hiánya, mármint h nem láthatom, de valahogy nem hozzuk össze a talit, mert talán egyikünk sem akar csalódni. Mindketten lelki támaszok vagyunk egymásnak.
2014. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy idő után biztos feladnám. Egy-két hét depi, de aztán boldog lennék, hogy tovább léptem. :)

Gondold át azt, hogy előrébb visz-e a dolog, vagy csak visszafog abban, hogy egy reális kapcsolatod legyen.

2014. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én pont ebben a cipőben vagyok.

régóta beszélünk de tegnap összekaptunk.

telesírtam a párnámat.

egyszerűen folyamatosan fizikai fájdalmat érzek. azt mondta ma majd megbeszéljük és remélem minden rendbe jön mert ő lett az egyik legjobb barátom

2014. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg tuti olyan nőbe botlok a netes ismerkedéseim alatt, akik még az exbarátjukba szerelmesek. :D Ezt komolyan már én sem hittem el, amikor vagy a tizedik ilyen nővel kezdtem komolyabban megismerkedni. Minden nő a múltját siratja, a múltjára vágyik, arra egyik sem mer gondolni, hogy talán érdemesebb lenne valaki mással egy teljesen új életet kezdeni, de nekem nyolc, rohadjatok meg mind a múltatokban.
2014. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!