Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy maradhat ennyire magára...

Hogy maradhat ennyire magára az ember?

Figyelt kérdés
Parommal kulfoldon elek de folyton hazugsagon kapom ugy erzem nem bizhatok benne,haza menni nem tudok mert nincs hova a nyelvet nem jol beszelem itt,hiaba tanultam.ezert nem tudok jol keresni itt se.a munkahelyemen is egyedul dolgozom,senki nem szol hozzam egesznap,az otthoni 2 csaladtagom se kivancsi ram,amikor kijottem ide azt hitték tele vagyok penzzel ki akarták ezt hasznalni.ezert nem is akarok veluk foglalkozni.a megmaradt 1-2 otthoni baratno is eltunt az eletembol azok se keresnek.pedig en innen is probaltam fenntartani a baratsagot.egesznap senkihez se tudok szolni,sosem hiv fel senki ,en se tudok kit felhivni.nem tudom mi ertelme van igy letezni tovabb.

2020. márc. 7. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Te pasi vagy ?
2020. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. márc. 7. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Pároddal miért nem beszéled meg ezt?
2020. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz haza jönni? Akár albérletbe is? A párod egyébként magyar? Tudom, hogy kicsit off a kérdés, bocsi.
2020. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen magyar o is.nem lehet vele megbeszelni semmit.tobbszor probaltam.haza menni meg annyi penz kene amennyit nem tudok osszeszedni.sok az alberlet otthon meg munka is kene ami kitudja mikor sikerulne.barát,ismeros meg nincs akihez akar kis idore is mehetnek.
2020. márc. 7. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Többen is dolgoznak külföldön, akik nem, vagy csak rosszul beszélik a nyelvet. Ha találsz olyan munkát, ahol nem kell túl sok nyelvtudás ( konyha, szálloda, gyár), csak össze tudsz szedni annyi pénzt, hogy vegyél egy repjegyet, meg kifizess egy albit ( esetleg szobát)itthon! Az önéletrajzodat meg onnan is szétküldheted, hogy találj hazai munkát. Ha valóban haza szeretnél jönni persze.
2020. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!