Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti tanultok vagy csináltok...

Ti tanultok vagy csináltok valamit önszorgalomból most, hogy sokunk otthon kell, hogy maradjon?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit?
2020. márc. 18. 02:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Tanulok, takarítok, főzök, tornázok, tervezek, dolgozok, olvasok, alszom.


Ugyan az, mint eddig, csak most nem kell közösségbe menni és napi 3.5 órám van extra az utazás miatt. Ami kevesebb, az a bevétel egyenlőre.


2 Witcher könyvet már kiolvastam. Harmadikat angolul kezdtem el.

2020. márc. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Reggel felébredek és hallgatom a madárcsicsergést ami számomra megnyugtató,tornászom majd le tusolok ezekután eszem egy kiadós reggelit mert az nagyon fontos közben pedig telózom pont most tartok itt,fogmosás majd frissítő sétára indulok nincs is annál jobb mikor egyedül vagy a természetben és látod felkelni a napot,miután végeztem a sétával eddig leginkább rend rakás,takarítás és ahogy az olaszok mondanák szieztáztam, mai nap már valamit jó volna tanulni is mert így soha sem fogok tudni angolul ami már régi vágyam.
2020. márc. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
46%
Eddig is ezt csináltam, most csak ritkábban járok boltba. Klasszikus filmeket nézek, könyveket olvasok, zenét hallgatok... stb.
2020. márc. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Nekem home office, plusz az általános iskolás gyerekeimmel tanulunk. Annyi tanulandó volt tegnap, hogy estére végeztünk vele.
2020. márc. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Coach dologgal szeretnék foglalkozni, könyvek után néztem, megrendeltem őket.
2020. márc. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Dolgozni tudok itthonról, úgyhogy azt mindenképp (bár nyilván sajnos nekem is kevesebb a munkám most)

Takarítás

Készülés húsvétra (vettem már sütéshez dolgokat, csokikat, illetve díszeket)

Kellene a spanyol nyelvvel foglalkoznom most, hogy ráérek, mert évek óta nem gyakoroltam rendesen, és sajnos már felejtem

Könyvet olvasok (itt tornyosul egy csomó, amit vettem vagy kaptam, de nem volt még időm elolvasni)

Filmet/sorozatot nézek

Kirándulni, amíg lehet, a hegyekbe, rétekre, ahol nincs senki, még elmegyünk

2020. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Én végzős gimis vagyok, nekünk annyi feladatot adtak, hogy egész nap kb. csak azt csinálom, ha végezni akarok vele a héten.. másoknak meg legalább van egy kis szabadideje is, nem tudom, mit csinálok rosszul, de eddig sose kellett ennyit dolgoznom.
2020. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Takarítás

Végre rendet raktam a ruhaim között

Kertészkednj is fogok

Van vagy 8-10 e book amit majd elolvasok

2020. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Dolgozok ugyanúgy, mint máskor (csak kicsit rugalmasabb időbeosztásban).
2020. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Nemtudom mi volt ebben lepontozando 45re

Az én munkam nem haza hozható ....azért nem dolgozom!!!

2020. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!