Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek! Ti szoktatok...

Munkanélküliek! Ti szoktatok otthon tanulni önszorgalomból?

Figyelt kérdés
Nekem ez nem megy. Ugye nem vagyok egyedül? Állást azt keresek, de itt megáll a dolog.

2015. jan. 23. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nyelvet, de csak szórakozásból. Egyébként inkább azon vagyok, hogy szinten tartsam magam a szakmámmal kapcsolatban, ezt könnyen megtehetem pályázatokra való jelentkezés útján. Persze erre nem mindenkinek van lehetősége, úgyhogy nem is tudom, egy kereskedő mit tanulhatna otthon gubbasztva például... Te mivel foglalkozol eredetileg, vagy hol szeretnél elhelyezkedni?
2015. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közgazdász. Angolt kellene tanulnom. Csak nem bírok.
2015. jan. 23. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha közgazdász vagy akkor elvileg tudod mi a tanulás. De mi az oka, hogy nem bírsz? nincs motiváció? nem tudsz koncentrálni?
2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Akkor munkád se lesz...
2015. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!