Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondolhat? Egyáltalán...

Mit gondolhat? Egyáltalán számítok neki valamit?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés ide is, de a barátság kategóriába is beletartozhatna akár. 25 éves férfi vagyok, van egy 28 éves nő barátom. Elvileg a legjobb barátok vagyunk, sokat beszélünk Interneten, személyesen viszonylag ritkán tudunk találkozni a munkáink miatt.Sajnos történt kb. 1,hete hogy nagyon összevesztünk. Vannak neki gondjai sajnos, ahogy nekem is, de én valahogy ezt félreteszem könnyebben. Nem könnyű mostanában neki, ezért szerettem volna támogatni, mondtam neki, hogy másnap elmegyek hozzá, beszélgessünk egyet. Annyit mondott, hogy majd meglátja. Másnap feljött a téma, azt mondta nem jó neki, de ezt előző nap is megmondta.Itt ez nekem picit rosszul esett, hiszen azt gondoltam örülni fog, hogy szeretnék elmenni hozzá. Picit megsértődtem rá, de ő utána alig keresett, szinte lerázott. A telefont kinyomkodta, a végén tegnap derült ki, hogy ő aznap csalódott bennem amiatt, mert megsértődtem. Olyan szinten megharagudott, hogy alig kommunikál velem, pedig én csak törődni szerettem volna vele. Tegnap egyik kollégámmal viccelődtem és küldtem neki egy mémet, amit elküldtem a lánynak is.Nagyon megsértődött, mert azt érezte hogy lecseréltem, holott egyáltalán nem így van, csak mivel lerázott az utóbbi időben én igyekeztem alkalmazkodni, nem kerestem már annyit, hiszen mindig kinyomta a telefont vagy vissza se írt. Most is elég rideg hozzám. Szerintetek mit érezhet,fontos vagyok neki vagy csak egy pótlék vagyok? Nekem ő elég fontos személy, de egyszerűen azt érzem, hogy sohasem fog már úgy kedvelni mint előtte, ha egyáltalán kedvelt.
2020. márc. 25. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit tennék még hozzá, hogy elvileg senki nincs az életében, aki törődjön vele/se másik barát, a családja is sajnos olyan, amilyen/
2020. márc. 25. 22:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem. Milyen pótlék, milyen lecserélés? Mi van a ti fejetekben? Ha nem akar találkozni veled, akkor szíve joga, rendesen elmondta (gondolom) hogy mit akar, nem kellene besértődnöd. Az egy dolog, hogy te azt hiszed, segíthetsz, de legyünk már egy kicsit empatikusak, nem biztos, hogy a másik félnek ehhez épp kedve van, épp beszélgetni akar (veled). Elvileg azt akarod, hogy neki jó legyen, akkor ha egyedül akar lenni (vagy nem veled), engedd meg neki. Ettől még nem szeret kevésbé. Vagy nem ettől fog kevésbé szeretni.

Nem tudom mit érezhet, fogalmam sincs az élethelyzetéről. Próbálj vele kedves és kommunikatív lenni.

2020. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondta egy szóval sem, hogy nem akar találkozni.
2020. márc. 26. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, tisztázzátok a dolgokat!
2020. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos hiába írom meg neki, egyszerűen mérges lesz, fejezzem be stb.. Nincs ehhez energiája, a legkisebb gondja is nagyobb
2020. márc. 27. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!