Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam magányosan...

Miért érzem magam magányosan és egyedül? Néha olyan boldog vagyok, néha meg elkap az az érzés, hogy nem számítok senkinek sem.19/F

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen minden embernél van olykor.


Én nőként a hormonjaimra fogom. :) Alszok rá egyet, és másnap már minden szép és jó.

2014. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nekem ez már hónapok óta így van :/ egyszer minden jó és szép, máskor meg mindent rossznak látok :/
2014. dec. 16. 21:38
 3/12 anonim ***** válasza:
ugy vagy maganyos hogy kozben vannak barataid?
2014. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, nagyon visszahúzódó vagyok :/ pedig próbáltam már nyitni mások felé
2014. dec. 16. 21:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én is érzem ezt egy ideje, de én nagyjából tudom, miért. Elfogadom ezt az érzést, átélem, és próbálok változtatni a dolgokon. De nem lovalom bele magam, hogy depis legyek.


Próbálj rájönni, hogy mi hiányzik az életedből.

2014. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mindig ilyen voltal?

ha nem erzed igy jol magad, szivesebben lennel nyitottabb, csak eppen gatlasos vagy, es ugy erzed, ez nem is te vagy igazabol, akkor egyszeruen csak torj ki, valtoztass. tudni kell jol csinalni, ezt meg kell hagyni, de soha nem keso, fiatal vagy meg, elotted az elet

2014. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Holdtölte van. Beindulnak a hormonok. Ilyenkor a fiúk fickósabbak, a lányok romantikusabbak.
2014. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen, gátlásos vagyok, mindenki szerint büszkének kellene magamra lennem, de nem megy, nem vagyok magammal megelégedve, ezt kifelé nem mutatom, kifelé minden happy, holott belül szenvedek, és ennek több oka is van, sok dolog nem úgy jött össze, ahogy szerettem volna és úgy érzem, hogy teljesen elrontottam az életem
2014. dec. 16. 21:59
 9/12 anonim ***** válasza:

sok minden fugg a problemaidtol. meg szoktad oket beszelni valakivel? a barataidtol/csaladtagjaidtol mennyi tamogatast kapsz? vagy elottuk is rejtve maradnak ezek a belso orlodeseid?

barmennyire nehez, muszaj belatnod, hogy az eletben nagyon sokat kell kuzdeni es harcolni, merni valtoztatni, levetkoztetni az alarcot, probalkozni. ha elrontottad, miert is ne tudnad helyrehozni? vagy annyira eros, hogy sikeruljon

2014. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktam senkivel sem megbeszélni őket. Néhány olyan dolog is van köztük, amiket titokban kell tartanom, pedig legszívesebben világgá kürtölném és nem érdekelne az emberek véleménye, de ezt nem tehetem, mert az egész életem a feje tetejére állna. Ugyanakkor érzem és tudom, hogy nem saját magam adom és ez boldogtalanná tesz. Van egy olyan dolog is az életemben, ami nem sikerült és ez szintén elkeserít. Dolgozom rajta, hogy ez megvalósuljon, de sokszor azt érzem, hogy gyenge vagyok ehhez a feladathoz, nincs elég kitartásom, nem vagyok rá képes, máskor pedig olyan elszántság és akaraterő van bennem, hogy minden ezzel kapcsolatos dolgot pozitívan látok, derűs jövőképem van ezzel kapcsolatban és bizakodó vagyok. Teljesen vegyes érzelmeim vannak. Az az egy, amit tudok, hogy nem vagyok a helyemen és nem érzem magam jól a bőrömben. Egyébként köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat, sokat segítettetek. :)
2014. dec. 17. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!