Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehetne értelmes emberekke...

Hol lehetne értelmes emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék elsősorban az interneten csak azonbelül nem tudom hol kéne..tapasztalataitok alapján melyik oldalon vagy esetleg alkalmazáson lehetne kifogni a normálisabb réteget? :P


16/L



2020. márc. 29. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Sok alkalmazást, oldalt kipróbáltam, de mindenhol az történik, hogy idővel nem írnak vissza. Van, hogy a beszélgetés kellős közepén tűnnek el. Itt a gyakorin sikerült találnom egy barátot, akivel jövő hétvégén lesz egy éve, hogy ismerjük egymást. Szóval ez lutri. Szóval bármilyen oldalon megpróbálhatod ahol lehet kommunikálni, írj szimpatikus embereknek és majd alakul.
2020. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Itt gyakorin biztosan nem.
2020. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem írnak vissza egy idö után,volt egy fiatal lány akit megkedveltem sokat beszéltünk,fél éven keresztül,tetszett a személyisége aztán hirtelen mondta nincs ideje írni mert neki sosincs senkire,fájt mert tényleg kedveltem. Azóta sem volt semmi pozitiv tapasztalatom, mások szó nélkül tüntek el egy hét vagy honap után,már nem ismerkedem
2020. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin.
2020. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!