Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki hogy tűri a karantént?

Ki hogy tűri a karantént?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mivel én nagyon unatkozom és nincs êletkedvem se az egész miatt.

2020. márc. 29. 22:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
64%
Szarul. Magányosan, elhagyatottan, alig várom a munkát hogy legalább ott legyen valami társaságom mielőtt elvágom az ereimet
2020. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez jó. Pont a GYK-soktól kérded, akik már 15 éve ott ülnek és kérdéseket tesznek fel vagy válaszolnak. Persze, hogy jól érzik magukat, mert mindig is ilyen xar volt az életük.
2020. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem jol tűröm megmondom őszintén pedig alig 1 hete tart eddig mindig talaltam vmi elfoglaltsagot es tettem vettem a kecoba de így h eltelt a hetvege nagyon nem tudok megulni magamnak. Ma edzettem olvasgatom holnap főzöm vmit. Alapvetoen porgos vok talan hiperaktiv is így kb otthon 1 2 napot tudok eltőlteni az is azert mert takaritok mosok főzök meg a ferjem miatt ő szeret punnyadni filmezni de amugy nekem ez kellemetlen futni setalni meg nem enged el nagyon most.😕
2020. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jól birom,
2020. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A 12 esnek írom,,Te is itt vagy ,minek vagyitt?

Azt csinálod te is olvastál és írtál most is,

2020. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%
Idióta 12 es.És Ostoba is.
2020. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!