Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ebben az esetben mit lehet tenni?

Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kiégtem. Belefáradtam mindenbe magam körül, a munkámba, a kapcsolataimba, hobbijaimba.. semmi se érdekel úgy igazán már. Alapvető dolgokra sem vagyok képes, tologatom magam előtt őket akár hetekig is. Olyanok sem érdekelnek, amik eddig nagyon fontosak voltam számomra. Közel 30 vagyok már és nincs örömöm semmiben. A munkámtól már hányok, azt se tudom biztosan ezen a területen akarok-e maradni, viszont átképezni magam és ennyi idősen előről kezdeni úgy érzem lehetetlen és felesleges már. Volt az életemben egy fontos ember, aki köré építettem mindent az együtt töltött idő alatt. Úgy éreztem ő adott erőt és kedvet, reményt, mindent a továbbiakhoz, de aztán elhagyott és most már végképp nem maradt semmi. Minden tervem a kukában landolt, mert nélküle már nem lenne jó egyik ötlet sem.

Aki volt már hasonló élethelyzetben, mit tanácsol?

Nem látom jelenleg az irányt és úgy érzem összefogok omlani, ha még eddig nem történt meg.



2020. ápr. 12. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus depresszió a szakítás után. Tudom, hogy hihetetlen, de nem vagy ezzel egyedül, és gyógyítható is.

Mit javaslok? Tarts egy kis szünetet a hajtásban, csinálj teljesen más dolgokat mint eddig. Azt te tudod, hogy az anyagi lehetőségeid mit engednek meg, de a skála a versírástól egészen odáig terjed, hogy veszel egy motort, és elindulsz csavarogni. Nagyon lesarkítva úgy képzeld ezt el, hogy vírusos a softwer, frissíteni kellene. Magyarul új élményekre, impulzusokra van szükséged. Közben szabad sírni, berúgni mint a dög, elmélkedni, emlékezni. rendbe fogsz jönni, de kell hozzá némi idő. Kitartást, jobbulást!

2020. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Voltam "depis" depressziós, és elmúlt, voltam lány miatt is... ha magadtól nem megy, fordulj pszichológushoz, hidd el segíteni fog :) Minden rendben lesz, csak akard, és újra önmagad leszel, gondolkodj el, mennyire értékes ember vagy valójában, mennyi mindenben vagy értékes ember, és jobb kedved lesz, ha visszatalálsz önmagadhoz, újra találni fogsz valakit, aki talán veled fogja leélni az életét is :) fel a fejjel
2020. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló cipőben járok. Nem vagy egyedül. Foglalkozz olyan dolgokkal is, ami feltölt!
2020. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!