Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok mit...

Nagyon magányos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régóta álmodozok róla hogy végre megtalálom a páromat lelkitársamat. Egy olyan embert akivel szeretjük egymást jól érezzük magunkat együtt és jóban rosszban kitartunk a másik mellett. Sajnos még nem találtam ilyen embert.

Én eléggé visszahúzódó és önbizalomhiányos lány vagyok ezért szerintem egy hasonló fiúval értenénk meg jól egymást.

Nem vagyok egy nagy szám külsőre ezért élőben nem vesznek észre. Tinderen próbálkoztam nem sok sikerrel.

Szóval nem tudom mi tévő legyek nagyon el vagyok keseredve egyedül nem tudom jól érezni magam.

Sok minden kimaradt az életemből de mostmár a sok szomorúság után szeretném élvezni egy kicsit. De nem magányosan 😔

Szóval ha valaki hasonló helyzetben van ti mit csináltok hogy jobb legyen?

20L



2020. ápr. 21. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mikor ebben a cipőben jártam, én az írásba menekültem. Társaim lettek a betűk és a szavak. Sosem voltam bátor, vagy macsó mint a többi srác, de megtaláltam azt amiben jobb vagyok. Nem mondhatnám hogy a barátaim segítettek, mert leginkább én segítettem mindig, mindenkinek, de jól van ez így. Nem a magány a legrosszabb, hanem ha van valakid, és mégis egyedül vagy. Hidd el, az jobban felemészt, mint a mostani állapotod. Találj hobbit, foglald el magad, és haa helyére kerülnek a húrok a szívedben, lesz aki szép dallamokat játszik majd rajta. Kitartást :)
2020. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Jelenleg semmit. Meg igazából nem látok rá esélyt ,hogy ilyen ember van földön...


Csatlakozom az előzőhöz,keress hobbit. Én pl.: festeni szeretek.

19/L

2020. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 III. A nagy károly ***** válasza:
53%

Keresd meg a jetit, és menj hozzá feleségül, hogy aztán egy őrült mint én lelője az esküvő közepén, csak azért hogy elmondhassa magáról, hogy "megöltem a jetit".

Ha belegondolsz szegény jeti nagyon magányos lehet, biztos örülne a társaságodnak


22/T

2020. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanez vagyok fiúban. Elkezdtem fórumokra járkálni, meg hasonló helyekre, Twitter, Letterboxd, stb, ahova néha irkálok és így nem érzem magam annyira egyedül. Meg azért jó néha "megnyílni" a világnak.


Igaz ott is jórészt lesz.rnak az emberek, legalábbis egyelőre nem sikerült "követőtárbort" építeni. A visszajelzések száma minimális. Kivéve fórumokon, ott azért interaktívabbak voltak eddig az emberek.

2020. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Hátdemiaz hogy tinderen nem volt szerencséd? Pedig húsz ember jelöli be a csajokat naponta. :O
2020. ápr. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Találj valami hobbit magadnak és foglald le magad vele. Ne keress görcsösen senkit, mert így nem fog összejönni. Ezt engedd el. Magaddal foglalkozz. Utazz, tanulj nyelvet, akármi. Majd úgyis jön, akinek jönnie kell, akkor mikor legkevésbé számítasz rá. Csak légy pozitív! Kitartás!
2020. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat ❤️

Vannak hobbijaim csak az a baj hogy jó lenne megosztani valakivel egyedül nem nagyon élvezek semmit.

2020. ápr. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!