Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy nő nagyon magányos...

Ha egy nő nagyon magányos könnyebben belemegy egy éjszakás kapcsolatba akkor is ha a pasi házas?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos igen, tapasztalatból mondom. Úgyhogy nagyon vigyázz erre amennyiben ilyen helyzetben vagy. Következményei lesznek és nem éri meg hidd el nekem! Óvakodj.
2020. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ezen múlik.
2020. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Én legalábbis magányos magányos vagyok, mégis tudom, hogy évek múlva sem fogok belemenni egy éjszakásba. Vagy kapcsolatban, vagy sehogy, és akkor halok meg szüzen.


18/l

2020. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
30 feletti nőről van szó . nekem adódott egy ilyen lehetőség nem mentem bele soha nem is tudnék
2020. ápr. 19. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, már eleve semmi értelme nem lenne. Az egyéjszakás kaland ugyanis nem enyhít a magányon, ugyanolyan magányos marad...

Én inkább úgy gondolom, hogy minél magányosabb valaki annál inkább vágyik egy igazi társra/hosszútávú kapcsolatra, legalábbis én így érzek.

2020. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Magányos nőként úgy gondolom, hogy az ilyen egyéjszakás, komolytalan kapcsolatok inkább elvesznek az emberből, nem adnak semmit az életedhez. Nyilván olyannal fekszik le az ember, akihez vonzódik, de ha már ennyire vonzódik hozzá, akkor nyilván szívesen lenne vele rendes párkapcsolatban is. Persze egy ideig lehet hazudni magunknak, hogy neeeem, sosem kellene kapcsolatra az illető, könnyebb ezzel a tudattal élni, mint azzal, hogy csak ürítésre kellettem neki, de sosem vállalna fel, esélyem sem lenne kapcsolatra vele (és valószínűleg mással sem). Szerintem nem éri meg, de persze mindenki döntsön a saját belátása szerint.
2020. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem hinném, jobban van tartása, mint egy hapsinak, bár a nők is szoktak ilyen esetben is kezdeményezni, és ha a hormonok beindulnak... Akkor nincs vége.
2020. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Soha ne mond,hogy soha!
2020. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5-s hozzászóló ezt én is így gondolom
2020. ápr. 20. 12:27
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem az a lényeg hogy egyéjszakás hanem hogy házas... Kéne a francnak házas. Annál nincs undorítóbb.
2020. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!