Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti nem vagytok magányosak a...

Ti nem vagytok magányosak a karantén miatt?

Figyelt kérdés

Én egyre inkább az vagyok és az állítólagos barátaim közül senki sem keres. Egy nagy csalódás ez az egész. Legszívesebben csak átaludnám az egész napot hogy elteljen az idő.

Ti hogy vagytok vele?

17/F



2020. ápr. 26. 08:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*dolgozok
2020. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Èn alapból magányos vagyok, szóval ¯\_(ツ)_/¯


17/L

2020. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De, ráadásul az egész akkor jött amikor már kezdett tényleg minden jól sikerülni az életemben, aztán minden elb_szódott emiatt, sokszor úgy érzem, hogy senkivel nem b_szott ki úgy ez a k_rva vírus mint velem.
2020. ápr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok én is, csak már sokkal idősebb vagyok nálad. Az előttem hozzászóló pontosan megragadta a lényeget szerintem, jobbat nem tudok én sem: "Többet keresek másokat, mint ők engem. Meg keresd azokat akik beszélgetés közben érdeklődőek." Ja és persze legyen sok hobbid, de azt is meg kell osztani valakivel előbb-utóbb. Egy normális ember teljesen izoláltan nem lehet boldog.
2020. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan magányos vagyok, mint azelőtt. Hetente nem kétszer, hanem csak egyszer megyek a boltba. Jó hogy van tartós tej. A könyvtár hiányzik.
2020. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ugye mostmár nincs karantén, de amíg volt, addig jártam heti 3sor edzésre, és ott találkoztam egy berátnőmmel, meg amúgy minden nap chatelek egy másik barátnőmmel, szval nem igazán
2020. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
inkább csak unom magam
2020. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!