Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért azt tanácsolják itt is...

Miért azt tanácsolják itt is azoknak akik magányosak hogy keressenek hobbit? Beléjük fog szeretni valaki azért mert van egy hobbijuk?

Figyelt kérdés
Nekem is van hobbim,Több is.De mégsem mondja azt senki hogy mivel van hobbim ezért összejön velem.Ugyanis rajtam kívül sok embernek van még és ez nem egy nagy szám hogy hobbim van.Hogyan lehetne társat találni?Úgy hogy nyitottnak kéne lenni egymás felé.És nem azt nézni mindig hogy a másik miért nem jó nekünk,hanem azt hogy normálisnak tűnik annak ellenére hogy mondjuk csak 8 általánosa van hát próbáljuk meg.Mindig azt hallom,hogy miért ne jöjjünk össze a másikkal.Ha van rajta sapka azért nem jövünk vele össze,Ha nincs rajta sapka akkor meg azért.Kifogás mindig van.Szerintem ezen kéne változtatni.
2020. ápr. 22. 14:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
És akkor mi a kérdés?
2020. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
mert ha keres valami hobbit, előbb találkozik emberekkel, mint otthon a négy fal között...
2020. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért mondják a hobbit, mert attól nagy szám lesz, hanem mert ott van lehetőség másokat megismerni.
2020. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%
Mit lehet rólad még tudni?
2020. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
#1 az a kérdés hogy miért ebben látják a megoldást hogy keressenek hobbit?És akkor mi van ha van egy hobbim?A karjaimba fognak omlani a nők?
2020. ápr. 22. 14:11
 6/30 anonim ***** válasza:
57%
Ha megtalálod önmagad, akkor más is meg fog találni. Ennek egyik fontos része az, hogy legyen hobbid, saját elfoglaltságod, amit szeretsz csinálni, ami rólad szól. Mellesleg, ha van hobbid, könnyebb ilyen területen ismerkedni.
2020. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
#2-es mert másképp nem lehet találkozni emberekkel?Úgy nem lehet,hogy ráírok valakire az visszaír,levelezünk és utána találkozunk?
2020. ápr. 22. 14:18
 8/30 anonim ***** válasza:
59%

7. Ha bejönne amit írsz, már nem lennél egyedül...

Úgy szokták értelmezni, hogy keress egy hobbit magadnak, hogy elmész mondjuk hímmzés tanfolyamra és ott is lehet ismerkedni, mert mind ellenállhatatlan szeretettel vagytok a cérna iránt. Vagy mondjuk nekiállsz online játékokat tolni, és akkor megismersz olyanokat akik még játszanak, nem pedig random megismersz valakit, akivel semmi közös nincs bennetek.

Persze nem feltétlenül jön be, de ezért szokták mondani, hogy szerezz magadnak hobbit. Plusz le is köt legalább és ha megtalálod mit szeretsz csinálni, akkor még jól is telik az idő. Nem csak azzal, hogy magányosan bámulsz a semmibe.

2020. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#8-as és a hímző tanfolyamon meg tudja a mellettem hímző lány hogy én nem vittem semmire és le is koptat mindjárt.Maradjunk barátok.
2020. ápr. 22. 14:33
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
7: de. Bárhogy lehet. Ez csak egy lehetőség.
2020. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!