Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha titeket piszkaltak az...

Ha titeket piszkaltak az osztalytarsaitok mit tettetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 13:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
egyebkent az egyik legjobb taktika ha valaki piszkál, hogy egyet értesz vele. komolyan. ha lelovod a poent mar nem is poen. csak gondoljatok bele.
2020. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már bánom hogy nem voltam képes megvédeni magam, szóval nagyrészt csendben tűrtem vagy úgy csináltam mintha nem érdekelne. Na ennek az lett az eredménye hogy máig nagyon visszahúzódó vagyok, nehezen barátkozom, rendesen szorongok.
2020. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ignorálás.
2020. máj. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
én alapból fura lány voltam gimiben, és az elején nagyon kevesen fogadtak el engem :( , de voltak dolgok amikben igazuk volt, csak mondhatták volna a szemembe, felmértem a dolgokat, amikben egyetértettem változtattam , amikben nem azokat hagytam úgy ahogy van, a gimi végére sok barátot szereztem és megkedveltem az osztályomat, mivel végig mérhetetlenül kedves voltam a legtöbbjükkel, ezért ők maguk kértek bocsánatot (legalábbis azok akikkel komoly barátságot kötöttem, de számomra igazából pont csak ezek az emberek voltak fontosak) ,aztán suli végén egy olyan ember akivel 5 mondatot beszéltem egész suli alatt felhozta, a bántásokat azt mondtam neki, hogy őszíntén szólva nem is nagyon vettem észre, mert sosem voltak a barátaim és leszarom (ez feléjük igaz is volt, mert nem beszéltem velük sokat), és esküszöm hogy szarul esett neki ,hogy leszartam őt.... ne foglalkozz mindenkivel, csak azokkal akik az igaz barátaid, ha nincs nagyon barátod gimiben akkor keress más osztályban, vagy ne a "népszerű" gyerekekre koncentrálj mert amíg ajnározod őket és nekik akarsz megfelelni és erőlködsz nem fognak leszállni rólad, pont azért csinálják hogy meglegyen a figyelem, illetve egy nagyon fontos dolog van, amit muszáj megtanulnia minden diáknak (nekem ezt sajnos csak egyetemen sikerült felfognom) EGYENLŐEK VAGYTOK, mindenki az nincs olyan, hogy valakinek több kiváltsága lenne és megtehetne veled bármit.... nekem anno az volt, hogy sokat butáztak, és azt hittem hogy egy segghülye alak vagyok és felnéztem a barátaimra (ők nem szóltak le csak vmiért felnéztem rájuk), ezért őket követtem állandóan... és minden szavukat ittam, azt hittem mindenben igazuk van és nem lehetek vita partner komoly kérdésekben, aztán most amikor egyetemen egy kicsit többet foglalkoztam adott témákkal rájöttem, hogy nekik sem volt semmi fogalmuk a dolgokról csak jól előadták és elérték hogy azt hiddjem az én véleményem csak hülyeség lehet, erre mostanság jöttem rá hogy nem így van azóta kicsit jobban beengedtem őket a világomba (mint mondtam fura lány vagyok ezért nem mertem), és most csak még jobbak a baráti kapcsolataim... ezzel csak példát akartam mutatni, hogy fontos hogy ne rendeld alá magad a suliban, és hogy ne hagyd, hogy amivel bántanak a részeddé váljon! illetve amíg megakarsz felelni másoknak, addig biztosan csak a bántást kapod...
2020. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Otthon sírtam egyedül.
2020. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Volt az elején hogy rájuk hagytam.Volt hogy verekedtem.Volt hogy visszaszóltam.Sok patkány görény volt.
2020. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez az üss vissza még ha erősebb addig müködik amig van valami esélyed is.Pl ha gyomron basz aztán a falhoz onnantól nem sok esélyed marad max összerogyni.Addig van ez a visszaütés dolog amig azt érzed lehet valami esélyed legalább .Ha iszonyat erőfölény van akkor a menekülés jut eszedbe nem a küzdés.
2020. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se mükdöött amugy.HA olyan szemét alja közeget fogsz ki mint én az se müködik hogy lássák hogy kiállsz magadért.Rohadt kullancsok nem hagynak békén akkor se.Volt már hogy pofán vágtam az illetőt meg a képébe vágtam a poros szivacsot és akkor is 1 napig tartott hogy nem basztatott aztán kezdte ujra.Amugy a ne foglalkozz vele nem feltétlen leszarás a szülők részéről,lehet ennyire buták csak.Lehet müködhet bár ha látják rajtad h rosszul esik akkor cseszheted.Én senkinek nem tanácsolnám a nem visszaszólást mert azt gyávaságnak veszik szerintem ezek a mocskok.
2020. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!