Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én ezt már nem fogom sokáig...

Én ezt már nem fogom sokáig bírni..Miért?

Figyelt kérdés
Senki sem szeret igazán, mindenki csak a rosszat látja bennem. Egész életemen keresztül csak annyit szerettem volna, hogy az emberek körülöttem értékeljenek és szeressenek. Azt, hogy érezzem, hiányzom nekik, ha éppen nem vagyok velük. Mindig csak a gyűlölet, a rosszindulat jön. Én soha nem ártanék senkinek, az emberekről csak jót mondok, próbálom a legjobb oldalukat szemlélni, hiszen tisztában vagyok vele, hogy csupán emberek. Mindenkit tiszteletben tartok, még ha sokszor ez nem is kölcsönös. Már évek óta betelt az a bizonyos pohár most, viszont tényleg úgy érzem, hogy ennek a szánalmas játéknak itt a vége, elfáradtam. Elegem van. Nem akarok élni.
2020. jún. 29. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Változtatni kell, ne azt lássak rajtad, hogy gyámoltalan és félénk valamint, hogy jószívű vagy. Legyél határozott.
2020. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden embert szeretni, téged sem fog mindenki. A szeretet egy érzés, nem lehet kierőszakolni.

És nem kell mindenkiről csak jót mondani sem, mert olyan nincs, hogy egy ember csak jó legyen, semmi rossz ne legyen benne. Ha nem akarsz rosszat mondani, inkább ne mondj semmit.

Fel kellene vállalni, hogy mindenkiben van jó és rossz oldal és meg kell élni olykor a rossz oldalunkat is, mert felborul az egyensúly bennünk. Senki sem szent, nem is kell annak lenni. Korrektnek igen, de az teljesen más. Ne görcsölj, tedd már végre azt, ami belülről jön, akár jó, akár rossz.

2020. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan a mások hülyesége miatt nem akarsz élni? Tanuld meg letojni őket, élvezd az életet, és nyerészkedj a hülyéken, ahol csak lehet.
2020. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Biztosan korai még feladni. Szerezz barátokat, önkénteskedj, lépj be csoportokba, amik érdekelnek. Sokkal színesebb az élet, mint amilyennek most látod. Csak a megfelelő emberekkel kell körülvenni magad. Akik felemelnek, nem pedig lehúznak.
2020. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:

4-essel egyetértek.

Több az élet, meg kellene tapasztalnod, hogy milyenek a normális emberek - ha még eddig nem volt hozzájuk szerencséd.

Menj el közösségekbe, kezdj el sportolni, mondjuk futni és ennek kapcsán is lehet ismeretségeket szerezni, de ha kutyát sétáltatsz, már az is egy lehetőség.

2020. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hiszi mindenki azt, hogy ez ilyen nagy dolog, hogy senki sem szereti. Tök átlagos manapság is, régen pedig még rosszabb volt. Ezt el kell fogadni, egy olyan világban élünk, ahol az is bőven előfordulhat, hogy a saját szüleid sem szeretnek, nem vagy ezzel egyedül.
2020. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
HA senki sem szeret, akkor gondolj arra, hogy lesz olyan, hogy valaki megszeret. Tapasztalatból mondom.
2020. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban, de később is, 20-25 évesen általában kiközösítettek, idióta különcnek tartottak, mert nem igazán illeszkedtem bele az átlagos társaságokba, kilógtam az érdeklődésemmel, a szokatlan dolgaimmal. Aztán a munkám (ami a hobbim is) hasonlóan "hülye" emebrekkel hozott össze, ahol teljesen megtaláltam a helyemet, szerettek, elismerték a képességeimet, és teljes értékű tagja lettem a társaságuknak. De amíg nem jutottem el odáig, addig sem érdekelt, hogy közellenség voltam, inkább büszke voltam rá. Az ostoba csordaszellem mindig taszított, eleve úgy neveltek, hogy akinek mindenki a barátja, annak igazából egy barátja sincs. És hogy akik sokra vitték bármilyen téren, azok általában kilógtak a sorból.


Szeretetért könyöröghetsz, de csak szánalmat fogsz kapni.

Ne mások szeretetéért epekedj, hanem emelkedj ki valamiben, a tisztelet és a szeretet ezzel együtt fog jönni elválaszthatatlanul.


41F

2020. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi újság? Hogy érzed magad?

Hiányzol. :/

És egyébként tök jó a helyesírásod! :)

2020. júl. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!