Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tegyem rendbe az...

Hogyan tegyem rendbe az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
29 eves vagyok, jelenleg albérletben élek, kb 420 ezret keresek. Teljesen egyedul erzem magam Budapesten, semmi önbizalmam nincs. Szeretnék edzeni eljárni, de nem merek elmenni magányosan. Van pár rossz fogam, és nincs pénzem megjavítani őket, mert nagyon drágák a fogorvosok, és félek, hogy kinevetnek, szégyenbe hoznak. Tetoválásokat is szeretnék az izmos testre, ezek gátolnak leginkabb az ismerkedésre a lányoknál. Sok pēnz kellene ezekhez, vagyis az önbizalom visszaszerzésére...

máj. 13. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve rosszak az igények... kifolyik a markodból a pénz, pedig a 420ból sokkal jobban lehetne gazdálkodni
máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hat..talan koncentralj elösször is 1 dologra.
máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos a rossz fogakkal nem feltétlen kell magánfogorvoshoz menni, mivel dolgozol kell hogy legyen TB-d is. Ha fogszabályzásra is szükséged van az tényleg húzós, több millió is lehet, valószínűleg én sem fogok tudni sohasem belevágni. Attól a fogaid még lehetnek egészségesek, az a minimum.


Edzéshez nem muszáj konditerembe menni, otthonra is rendelhetsz súlyzókat, pár hónap edzés után már lehet megjönne a lelkesedésed az egyedüli kondizáshoz. Amúgy is egy magányos sport, szerintem jobb is ha nem tart fel senki benne.


Tetkók pedig nem létszükségletek, nem ezen fog múlni, hogy bejössz e egy lánynak vagy sem.


Ha csak azon hisztizel, hogy nincs semmire pénzed, de alternatív megoldásokra nem is gondolsz, akkor tényleg nem fogsz egyről a kettőre jutni semelyik általad említett pontban.

máj. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi 3-as. Fizetek tbt, de akkor hova menjek? Félek, hogy elcseszik a nem magánfogorvosok a beavatkozást.


Edzésben igazad van, azt magam fogom csinálni. Tetkó az csak nekem kell.


Plusszba autóm sincs, így a csajhoz is szégyennek érzem busszal, vonattal menni randira pl.

máj. 14. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük sorra.


"kb 420 ezret keresek"


Az nagyon jó pénz.


"Van pár rossz fogam, és nincs pénzem megjavítani őket"


Pár rossz fogat TB-re megcsinálnak ingyen.


"félek, hogy kinevetnek, szégyenbe hoznak"


A fogorvosok?


"Tetoválásokat is szeretnék az izmos testre, ezek gátolnak leginkabb az ismerkedésre a lányoknál."


Ha a tetoválások (proliszokás) hiánya gátol az ismerkedésben, akkor nagyobb bajok vannak a fejedben.


"Tetkó az csak nekem kell."


Az előbb még nem ezt mondtad.


"Plusszba autóm sincs, így a csajhoz is szégyennek érzem busszal, vonattal menni randira pl."


Megint azok a "fontos" dolgok... Párt keresel vagy luxusk*rvát?


"Sok pēnz kellene ezekhez, vagyis az önbizalom visszaszerzésére..."


Az önbizalom pontosan 0 forintba kerül. A hiánya, az kerül sokba, amikor fölösleges, drága és nemritkán káros dolgokkal szeretnéd pótolni.

máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A körzeti fogorvosodhoz menj. Azok a fogorvosok is ugyanugy fogorvosok, nekik is van saját magánrendelésük valószínűleg, csak az állam kényszeríti őket, hogy ott is dolgozzanak.


Ahogy mondtad Budapesten laksz, ahol a legkevesebb szükség van az autóra, mert jól megszervezett a tömegközlekedés, nem úgy mint az ország többi részén. Ha egy lány mindenben elfogad csak amiatt nem, hogy nem egy bömössel szállítgatod a fenekét, akkor az a helyzet, hogy az annyit is ér. Akkor inkább maradj egyedül, hidd el jobban jársz. Alapból sok pénz megy el a randikra egy átlagos lány esetében is, a luxiribik fenntartásához minimum hitelt kellene felvenned. Bár én is szingli vagyok és nekem is egyre nehezebb elhinnem, de biztosan vannak még rendes lányok...valahol....

máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Mármint BP-n belül a tb fogorvos az mint sztk?

máj. 14. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Önbizalmat az önismereti munka ad, nem a külsőségek.

Gondold át, hogy az lenne a célcsoportod, aki a tetkókra, izmokra, négykerékre bukik? Én pl. mindigis elhajtottam azokat a káposztaagyúakat, akik ilyenekkel akartak bejönni. Az felmerült már benned, hogy a fogorvos huszonéves korától folyamatosan szétrohadt fogakkal találkozik, tehát vélhetően megszokta a látványt? Sőt, ez biztosítja a megélhetését?

Ha van minimum bejelentett tartózkodási helyed Budapesten, ellát a kerületi fogorvos. Bár én a magánt sem tartom drágának, 420-ból még meg is takaríthatsz, ha ennyire nem csinálsz semmit. Vannak ilyen fogászati centrumok, na azok tényleg drágák és a legtöbb csak kamuindokokkal pénzlehúzás, hogy itt egy lyuk, ott egy lyuk, aztán elmész egy normális fogászhoz, aki meg valahogy “nem látja” ezeket a lyukakat. De a saját rendelőt üzemeltető fogorvosok ax.egy asszisztenssel, s a belvárostól minél távolabb, azok olcsóbbak. Google maps segít.

máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!