Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet velem a baj?

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Magányosnak érzem magam. Mostanában egyszerűen nem érzem azt, hogy boldog lennék. Nem tudom, hogy hová visz az életem vagy mit hoz a jövő. Mindenem meg van, aminek meg kell lennie.

Párommal néhány hete költöztünk egy lakásba. Remek helyen van. Kiváló a közlekedés, kedves szomszédok, szuper környék. Legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy valaha ilyen jó helyen fogok élni. Ezen felül egy hónapja dolgozom új munkahelyemen, ahol többé-kevésbé minden stimmel. Jófej kollégák, jó fizetés, viszonylag kellemes munkalégkör. Vannak kellemetlen dolgok, de nem több, mint más munkahelyen, ahol szintén emberekkel kell foglalkozni.

A párkapcsolatunk is rendben van. Sok időt töltünk együtt, de nem annyit, hogy az sok vagy nyomasztó legyen bármelyikünknek. Rendben van a szexuális életünk is és tényleg minden szuper.


Valami miatt viszont úgy érzem, nincs rendben az életem. Néhány éve hobbi szinten elkezdtem írni egy könyvet. Nagyon szeretem, leköt és kiírhatom az érzéseimet, viszont néhány hete motivációm sincsen rá, hogy egyáltalán folytassam. Eddig imádtam csinálni, ez volt az egyetlen "hobbim", amiben ki tudtam teljesedni, de mostanság egyszerűen nem megy. Amióta ezt érzem, unalmasan telnek a napjaim. Végzek a munkában, hazajövök, sorozatot nézek. Ha párom itthon van, akkor együtt nézünk vagy elmegyünk sétálni, moziba stb.

Viszont egyedül képtelen vagyok arra, hogy boldogan és hasznosan töltsem a napjaimat. Csak elmennek felettem az órák és azt érzem semmit sem tettem, amivel jobb lehetne, de igazából se erőm se akaratom arra, hogy változtassak, pedig belül érzem, hogy kellene.


Mi lehet a probléma velem, miért érzem így magam?



2020. júl. 16. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Elkényelmesedsz csak szerintem
2020. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Örülj neki ez ritkaság nagyon !

Ne támadásnak vedd de ha egy közeli családod kapna szív infarktust ès napi szinten járnod kellenne be a kórházban , közben csődbe menne a munkahelyed a szomszèdságodba költözne egy dorbèzoló roma házaspár 10 gyerekkel a barátnődet rajta kapnád hogy titkos viszonya van találkozik mással mèg te pont a könyvedet írkálod , közölnèk veled hogy gyalologolhatsz mert felètek megváltozott a buszmenetrend ès gyalogolhatsz a melóhelyedre másfèl órát ,na akkor kisapám nem unatkoznál 🤣🤣 egyèbkènt szerintem kicsit a gazdagok ès elkènyeztetett unalmas napokat èled , olyan szoba növènyek vagytok vagy aki a társadalomnak megfelelően viselkedik rendes kedves ès unalmas neked ez a túl tökèletes minden dolog , nap mint nap emberek törtèneteit hallom de 90% vagy beteges vagy párkapcsolati gondjai van vagy magányos szóval neked az a gondod hogy nincs gondod 😀😀

2020. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!