Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig lehet ezt csinálni?

Meddig lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Sosem voltam pozitív személyiség, mindenben meglátom a rosszat. A jó dolgok kevésbé tűnnek fontosnak. Munka után fáradt vagyok szinte mindig korán bealszok. Így ismerkedni sem szoktam, de igazából sosem tudtam. A negatív gondolkozás miatt nem is tartom magam szerethetőnek, olyan vagyok mint egy savanyú szőlő. Nincs is kedvem megpróbálni, az önbizalomhiány, depresszió mellett semmi értelme. Nincs ebben semmi vonzó, egyszerűen sugárzik rólam. Tenni ez ellen képtelen vagyok, már kisgyerekként is ilyen voltam. Van értelme az életnek ha valaki nem tudja élni? Csak szenvedés, néha van pár jó napom és ennyi, túl nagyok és erősek a korlátaim.

2020. júl. 22. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Igy birom mikor kerdesben a vàlasz.

Tanulj pozitiv gondolkodast.

Vonzas törvenye Rhonda Birne a Titok. Nezd meg.


A kvantumfizika is alatamasztja mellesleh

2020. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező, az jutott eszembe, hogy pesszimista az az ember, akinek mindig igaza van, csak sohasem tud neki örülni. Meglátni a dolgok rossz oldalát az akár egy különleges képesség is lehet, hiszen több oldalát látja egyszerre a dolgoknak, nem úgy, mint a legtöbb ember. Ezért sokszor körültekintőbb, óvatosabb, ami igen hasznos lehet olykor. persze, nem mindig.

Azt írja,"túl nagyok és erősek a korlátaim", "sugárzik rólam"- mintha kívülről is látná magát, pedig inkább visszahúzódott a korlátai közé. Biztosan védelmet is nyújtanak, gondolt már erre? Nagyon-nagyon nehéz lehet ilyen tartós, hosszú lehangoltságot cipelni.

A szőlő is megérik és megédesedik: apró lépésekben elindulhat a változás, az "érés" útján. Erre biztatnám mindenképpen.

Van egy honlap, ahol segítséget, információt találhat a depresszióval kapcsolatban: [link]

Ha felkeresi, vagy csak felhívja a háziorvosát, ő is segít, javasolhatja pszichológus, vagy egyéb szakember támogatását - úgy gondolom, érdemes és érdekes is lehet (fel is írhatja).

További segítségért és programokért keresse fel a CallForHelp honlapját és Facebook oldalát, valamint hívja telefonos lelki támogató vonalainkat.

2020. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!