Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ma van a szülinapom, de senki...

Ma van a szülinapom, de senki sem köszöntött fel. Ugye joggal érzem úgy, hogy nem is vagyok senkinek fontos?

Figyelt kérdés
A senki alatt úgy értem, tényleg senki azaz a szüleim sem, egyke vagyok így csak az én szülinapomat kellene észben tartaniuk,de úgy tűnik ez sem megy nekik. A facebookon el van rejtve mikor van, így még az állítólagos barátaimnak sem jutottam eszébe. Nem vágytam volna nagy ünneplésre, de hogy abszolút senki nem gondolt rám, ez nagyon rosszul esik. Igazából leginkább a szüleimtől, de mégsem kérhetem rajtuk számon, hogy ugyan mégis miért felejtették így el. Annyira szomorú vagyok és magányosnak érzem magam. 25 évesen nincs egyetlen ember sem, aki ünnepelt volna velem. Szerinted szánalmas vagyok?
2020. júl. 26. 22:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

En a szüleimmel közölnem ezt nem a gyk val, de

Boldog Születésnapot!🎂

2020. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Van az úgy,a mai rohanó világban normális dolog főleg ha utóbbi napokban nem is említetted senkinek. Persze érthető hogy rosszul esik de megesik az ilyesmi. Velem még az is előfordult már hogy a sajátomat elfelejtettem
2020. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot! 😉🎂
2020. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne búsulj, ez a nap is elmúlik, és a dolgok gyorsan változnak. Boldog szülinapot kívánok neked, és azt, hogy a következő úgy teljen, ahogyan szeretnéd, örömtelien, barátokkal, szerelemmel, tortával és szívből jövő jókívánságokkal! 💚💫🍰🌞
2020. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is így telnek a szülinapjaim. Legutóbb, a 26-on nekem kellett szólnom a családnak, hogy születésnapom van, különben elfelejtették volna. Még sosem volt olyan barátom, akinek magától eszébe jutottam volna. Sajnos így megy ez. Nem helyes, de így megy.
2020. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Itt a szánalmas nem te vagy!

Boldog születésnapot!😘

2020. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 vantel ***** válasza:
16%

Születésnapot a szülők érdeke,hogy ünnepeljék, tehát már letettek rólad.

Neked nem lehet érdeked,hiszen az a nap anyuci kellemes testének,az örök kaja,meleg elhagyása inkább szenvedés lehetett.

Hüvös,légszomj,zajok stb.

Inkább ne ünnepeld, vond le a tanulságot.

Ünnepeld a létrejöttedet,fogantatásod!, azt ők is élvezték!

2020. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek megvan, hogy ki melyik ünnepeket szereti. Valakinek fontos a névnap vagy karácsony és van akinek a szülinap. Én az utóbbiba esem, mert nekem a szülinapok fontosak(anyukám, mamám, barátom szülinapja) viszont a többi ünnep nem érdekel. A szüleidnek amúgy nagyon is illene tudni, hogy neked mikor is van :(


Boldog születésnapot egyébként!( esetleg állítsd át a facen, h látszódjon, h mikor van szülinapod, az évet beállíthatod úgyhogy, h ne látszódjon 😉)

2020. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyádék részéről ez elég csúnya dolog, de te meg ha a facebookon szándékosan elrejted a születésnapod akkor meg ne csodálkozz, hogy senki nem köszönt fel

Boldog Születésnapot egyébként

2020. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! 🤗 Ha jól számolom már 5 köszöntésem is van. Egyébként facebookon már évekkel ezelőtt átállítottam, hogy csak én láthassam az adataimat, de eddig minden évben legalább a közeli barátok, rokonok köszöntöttek.
2020. júl. 26. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!