Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet velem a baj?

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsán érzem magam. Nincsenek igazán barátaim, heti kb 2 emberrel beszélek többet, mint 4-5 mondat, a munkatársaimon, meg a családomon kívül. Nem találom a helyem, és nem értem, hogy miért nem keres senki, mert én próbáltam eddig mindenkit keresni a nyár alatt, akit a barátok/haverok közé sorolhatnék. Még egyet kajálni, vagy fürdeni a Balatonba se tudok elmenni senkivel. Rendszeresen sportolok, szeretek olvasni, és oktató jellegű/sport témájú youtube videókat nézni. Vannak terveim a jövőre, határozott vagyok, vannak elveim, és nagyon odaadó tudok lenni, mégis úgy érzem, a koraeli lányok se tartanak jónak, pedig sokak szerint helyes vagyok. Egyszerűen azt is érzem, hogy túl hülye mindenki hozzám, és ők nem gondolkodnak hosszú távra, ők el vannak veszve az életben, a saját nyomorult mindennapjaik rabjai, mégis én vagyok az aki nem boldog, a többi ember pedig igen. Ti éreztetek már hasonlót? Mit tudtok tanácsolni? Köszönöm a válaszaitok!

17/F


2020. aug. 8. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, csak a korodbeli világfájdalom, mindenki átesik rajta, én is voltam ilyen. Elmúlik.
2020. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A hülyék boldogok ez így működik. Hasonló cipőben járok, nem vagy egyedül. Azt tanácsolom próbálj meg új embereket megismerni. Nem siettetni a dolgokat. Nincs veled semmi baj.
2020. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Valószínű érettebb gondolkodású vagy és sokan még nem tartanak ott ahol te.Ezért nem is értenek.
2020. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megesik. Igyekezz kilábalni ebből a helyzetből.
2020. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tekintsd ajándéknak. Ez egy különlegesebb személyiségtípus. Az ilyen emberek visznek végre nagy dolgokat. Csak tarts ki az elveid mellett és ne kövesd a bamba tömeget. Bár több ilyen ember lenne, most nem itt tartana ez a világ.

Az ilyen "kinövős" meg visszahúzós zagyvaságokat csak engedd el a füled mellett.

2020. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kettessel szervezhetnétek közös programot!🙂
2020. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most miért lettem lepontozva, mikor hasonlót írtam, mint a 2es? Őt meg értékelik.
2020. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyere el velem a Balcsira :D Aug 15-30-ig szabin leszek, amúgyis le fogok menni Siófokra találkozni az egyik barátommal! Jöhet más is am :D


27/F

2020. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

"azt is érzem, hogy túl hülye mindenki hozzám,"

Szóval csak te vagy villamos?

2020. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9.

NE hamisíccs! Az helikopter!

2020. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!