Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy 17 éves vagyok, és úgy érzem, hogy a félénkségem és szorongásom miatt rengeteg mindenből kimaradok. Nincs egy olyan közeli barátom sem, akivel programokra mehetnék ezért legtöbbször csak otthon nyomkodom a telefonom. Tudom, hogy ez így nem jó, de fogalmam sincs hogyan változtathatnék ezen. Van valaki aki hasonló helyzetben van/volt, neked mik segítettek?
2020. aug. 30. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn voltam ilyen règebben. Am fiú vagy làny vagy. Én fiu 22 '
2020. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha olyan mértékü a szorongásod, akkor gyogyitásra szorulsz!! A félénkségedet meg gyözd le! " Csak jobbítsuk meg magunkat, szabjunk más rendet dolgainknak, tegyük régi helyére és méltóságára militarem disciplinam: egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók, és ha kevesen vagyunk is, nem oly kevesen azért, hogy a török ebekkel meg ne bánassuk, hogy ily semminek tartott minket.” Ezt tanuld meg önmagadrol!!!
2020. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mozogj abban, amit csinálsz, és abból menj a szociális élet felé.

Például, én sokat kockultam, játszottam. Úgy lett sok barátom és úgy mentem el programokra, hogy a játékban megismertem őket, online. Sok online böngészéssel is lettek barátaim, nem élőben mentem oda emberkékhez, hogy hellóka.


Csinálj olyat online amit szeretsz, érdekel, abban keress hasonló embereket.

Egyébként az ilyen barátok, akiket szereztem, mind elmúltak, nem voltak értékesek számomra. 1-4 barátom maradt igazán, akikkel a legjobb program az, ha találkozunk és beszélgetünk a Gellért hegyen.

(Szóval ne érezd magad úgy, mintha hatalmas dolgokból maradnál ki, mert szerintem nincs így.)

2020. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Lány vagyok ha ez bármit számít
2020. aug. 30. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért fontos nekik mert ha lány vagy akkor rád akarnak nyomulni.


Először is mi az amiből úgy érzed, hogy kimaradt?

Másodszor miért közös társasághoz azt, hogy jól érezd magad?

2020. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!