Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van plüssállatotok?

Van plüssállatotok?

Figyelt kérdés

Nem ilyen beteges fétis vagy fixációról van szó, csak kíváncsi vagyok. Meg nem abszurd kötődésre gondolok.


Én pl. nem tudtam elképzelni, hogy nekem lenne, aztán két napja vettem egyet. És tök jó stresszoldó hatása van, amilyen puha meg cuki.

Leírhatjátok, hogy milyen, meg felőlem kort is lehet.


2020. szept. 3. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Macskám, macskáim vannak :)


Annyira imádom amikor dörgölődzik, meg kéri hogy simogassam még


40/F

2020. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
71%
Van 3 itt velem meg egy anyámnál. 3 kutya és 1 cica.
2020. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Még megvan egy csomó gyerekkori plüssöm, igaz, tervezek megszabadulni a nagy részétől, de a kedvenceimtől semmiképp. Nagyon macskás voltam/vagyok a mai napig, szóval a legkedvencebb plüssöm egy Cirmang (nem tudom, honnan jött) nevű macska. Igazából nincs szükségem rájuk, de megértem azokat, akik idősebbek, és vesznek. Ettől függetlenül plüss helyett díszpárnát ölelgetek álmomban. :D
2020. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van egy csomó, régiek is, aztán jött egy szünet amikor nem gyarapodott a számuk, és végül a Penny elkezdte a plüssös pontgyűjtő akcióit :D


A legfrissebbek is Pennysek, anyukám gyűjtött nekem hármat is csak úgy :D ja, amúgy 25 vagyok :D

De tényleg, szerintem jó pofák. Néha párnának használom őket, nagyon kényelmesek.

2020. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteg plüssöm van gyerekkoromból és nagyon szeretem mindet. :)
2020. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Igazi allatom mellett, akivel meg bujunk is az agyban, vannak plusseim. Felnottkoriak is. Nevuk is van, barati csoportosulasaik, jellemvonasaik.

Otven leszek.

2020. szept. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

#4

Pacsi 😂 én se írhattam volna le jobban. Bár én 30 vagyok. Minden egyes évben gyűjtjük a pontokat. Még Keresztanyukámat meg párom apukáját is ráuszítottam a pontokra.


Nekem összesen 106 db plüssöm van. 🥰 Ebbe a gyerekkoritól kezdve a mostaniig minden benne van.

2020. szept. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Én idősebb korosztály vagyok már, de van egy kutyám, amitől egyáltalán nem tudok megszabadulni. Ott volt velem nagyon sok helye, alkalommal, amikor kellett. Igen, jó, ha van ilyene az embernek.
2020. szept. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen pozitív válaszok jöttek.

A 106 azért szép gyűjtemény😮

2020. szept. 4. 08:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Köszi szépen. :) És egy szerintem gyarapodni fog, ha a Penny további pontgyűjtést fog szervezni. Meg páromtól is szoktam kapni.
2020. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!