Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó ötlet,Ha több boltba is...

Jó ötlet,Ha több boltba is járok vásárolni,hátha valahol találok olyan lányt akivel beszélgethetek?

Figyelt kérdés
Van néhány üzlet ahova rendszeresen járok vásárolni,de sajnos egyikben sem találkoztam olyan lánnyal,akivel jóba lettem volna.Tavaly egy gyorsétterembe,ahol törzsvendég voltam,jóba lettem az egyik ott dolgozó lánnyal,de sajnos kilépett már és barátja is van.Járjam az üzleteket,legyek sok helyen visszatérő vevő,hátha így találok olyan lányt,akivel jóba lehetek?Vagy ez rossz ötlet?

2020. szept. 7. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te leszólítod és esetleg kedvesebben reagál, azt ne vedd flörtnek. A "tököm" kivolt az ilyenekkel, mint te, hogy lépten nyomon leszólított valaki valamiért, lehet csak keresett vmit, elmondod, mert az a dolgom, de a jó a seggedtől kezdve kaptam mindent... Eleinte az udvarlásokra kedvesen reagáltam, de őszintén szólva meguntam, főleg hogy párom is van. A másik az, hogy oda dolgozni megyek nem beszélgetni. Egyszerűen nincs rá idő és nem mondhatom, hogy a vásárló nyomul, a felettesem csak azt látja, hogy társalgó neki meg tök 8 ki kezdi el, a dolgozó kapja a lecseszést.

Ha boltba akarsz ismerkedni, akkor keress valami eldugott csemegét, ahol nincs nagy forgalom, ott sokszor unatkoznak is az eladók.

2020. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11 én nem nyomulni akarok,úgy ahogy régen a gyorsétterembe a lánnyal.Abból sem volt semmi probléma,Ha láttam hogy sokan vannak csak pár szót váltottam vele.Ha láttam hogy ráér hosszabban beszélgettünk.
2020. szept. 8. 14:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!