Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha tetszik a buszon egy lány...

Ha tetszik a buszon egy lány és látom hogy nincs rajta maszk,kezdhetem úgy az ismerkedést hogy felhívom a figyelmét hogy nem vett fel maszkot?

Figyelt kérdés
Reggel állt mellettem egy nagyon szép lány a buszon.Nem volt rajta maszk.Jó lett volna vele megismerkedni,de nem mertem így indítani hogy szólok neki hogy nem vett föl maszkot.Meg abból lehet hogy csak vita alakult volna ki,lehet hogy mondta volna hogy mi közöm hozzá,mi vagyok én ellenőr,ilyeneket.Ha legközelebb látok egy olyan lányt a buszon,akin nincs maszk,de tetszik, ne tegyem neki szóvá hogy nem vett föl maszkot?Vagy másról próbáljak vele beszélgetni?Vagy inkább semmiről?

2020. szept. 9. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Rá lehet szólni a maszkot nem viselő lányra a buszon
Nem jó ötlet rászólni,az ellenőr dolga hogy rászóljon.
63 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
kötekedésből nem lesz csajozás, most szólok.
2020. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Épp rászólhatsz, mint utas az utasra, de ebből így nem lesz szex. Inkább vigyél neki egyet, akár valami mókás cucc is lehet, azt neki adhatod, azt nem fogja zokon venni, viszont a lapot meg venni fogja, legközelebb már dumálhatsz is vele, pláne, ha rajta lesz :)
2020. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#1 pedig én olyasmire gondoltam hogy belekötnék,de végül mégis puszival és telefonszám cserével válnánk el egymástól:)
2020. szept. 9. 13:52
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Az esélyed ha csekély is, de meg van rá.

Mindenesetre ha következetesen kiállsz az elveidért az plussz pont a csajoknál, még ha nem is értenek veled egyet.

2020. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
99%
Nem tudok elképzelni olyan szituációt hogy a belekötésből eljuss a telefonszámáig.
2020. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#4 ahogy elnéztem a lányt,az a típus lehetett,aki már csak azért sem fog maszkot felvenni,nem érdekli és hülyeségnek tartja.
2020. szept. 9. 14:00
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet buszra felmenni maszk nélkül.
2020. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Maszktalanok face csoportot ajánlom figyelmedbe. Ha szólsz lefotóz feltesz, megaláz. Ennyit érsz el.


Olyan lány ne jöjjön be aki cseszik a szabályokra.

2020. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 BKV busz volt.És nem olyan,amire csak az első ajtón lehet felszállni.A sofőr vagy észre se vette,vagy csak nem érdekelte hogy a lány maszk nélkül utazik.Vagy pedig neki is tetszett a lány és azért nem szólt rá:)
2020. szept. 9. 14:05
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem képezdet le? És most tudnád rajta verni. Vagy videót
2020. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!