Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Budapesten esetleg van olyan,...

Budapesten esetleg van olyan, aki adna nekem egy ölelést?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok. Sajnos ez az életszakaszom egy teljes káosz, nincs munkám, a vírus mizéria miatt mindenem tönkrement, most a lakhatásom is veszélyben van, teljesen egyedül érzem magamat, le vagyok törve, el vagyok veszve, olyan mintha az univerzum teljesen ellenem fordult volna és nem értem miért mivel sosem voltam rossz ember. Előző este apával álmodtam akit már 6 éve nem láttam, igaz haragszom rá azért amit régen tett de közben legbelül hiányoznak az apa fia dolgok csak nem vele. Apa komplexusom van nagyon, a tegnapi álom pedig betett lelkileg, most még ez nagyon kellett egy ilyen álom mert nincs elég gondom. Minden rossz, minden. Egy szoros ölelésre vágyom, tudom hogy attól kicsit jobb lenne, de nem ígérem hogy nem fogok sírni is. :( Nem poén, aki ennyivel segítene rajtam írjon kérem

2020. szept. 16. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Fogdostatnád magad a járványban.
2020. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Azzal tisztában vagy, hogy Covid 19 van?

Amúgy elmész egy mondoconra ott vannak Free Huge ölelésű lányok táblával, azokat ölelheted, ha még bátor vagy feneküket is megfogdoshatod.

2020. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Ölelj meg egy hajléktalant, az még neki is jól esne. Vagy ahoz már túl önzõ vagy hogy te okozz másnak kellemes pillanatokat?
2020. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
#2 MondoConon NEM fogdossuk a másikat. Akkor sem, ha szexi és/vagy szexi karakternek van beöltözve.
2020. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
73%

Igen! :)))

17/L/Bp

2020. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mit is vártam, a magyar mentalitás ilyenkor is csillog villog. :/ Pedig ebben a kérdésben semmi olyan nincsen szerintem.
2020. szept. 16. 19:35
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Az előttem szóló okostojásoknak: A covidról Dr. Gödény György videóit tessék megnézni, nem pedig okoskodni. Amit viszont a gyökér 3. állít az az igazi ökörség, ugyanis egy hajléktalan - bocsánat, sajnos így van - terjeszthet rengetegféle betegséget életmódjából kifolyólag. Szóval harmadik, ha ennyire morálisan felsőbbrendűnek érzed magad, akkor járj elől jó példával és menj szépen hajléktalanokat ölelgetni. Hajrá!
2020. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

6.

Szerintem sincs semmi olyan a kérdésedben, de férfi létemre nem akarlak ölelgetni, ne haragudj :) Keress valami társaságot, bolondíts magadba egy lányt és jobb lesz.

2020. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
78%

Mindketten textil maszkban a szabadban szerintem elég kevés a kockázat:)

5 válaszoló vagyok

2020. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%
rosszlanyok.hu
2020. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!