Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szertornás, táncos múlttal...

Szertornás, táncos múlttal Budapesten milyen sportágat, esetleg konkrét egyesületet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt fel kellett hagynom a korábbi hobbyjaimmal, de most, hogy dolgozok, szeretnék ismét valami hasonlöt sportolni. Szeretek zenére mozogni, szeretem az olyan sportokat, ahol hajlékonyságra, erőre, ügyességre van szükség, esetleg akrobatikus elemekkel. Tudtok ajánlani valamit?

23L


2018. febr. 18. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinkronúszás? Műugrás? Gumiasztal? Akrobatika? Légtorna? Melyik tetszik?
2018. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott például a cheerleading, de nem tudom, hogy nem egyetemistaként van-e erre egyáltalán lehetőségem?
2018. febr. 18. 15:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Vizes sportok nem annyira erősségeim :)
2018. febr. 18. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül háromnál csak a zuhanyozóban van víz :-)

Szerintem ha jelentkezel egy cheerleading csoportba, nem fognak elzavarni. A szertornász/táncos múltad jól jön. Aligha van mindekinek ilyen háttere a csapatban. Esetleg a korábbi egyetemeden? Mostanában minden egyetem honlapján van "Alumni" rovat, azaz a volt diákok klubja, ami fényezi az egyetemet. Lehet, hogy a Cheerlading csoportban is jól jön egy végzett hallgató. Másrészt 23 évesen még messze nem lógsz ki az egyetemisták közül. Lehet, hogy a csapattársaid közül néhányan akár idősebbek lesznek nálad. De ott nem számít, hogy neked már diploma van a zsebedben...

2018. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én sulimban sajnos nem volt ilyen lehetőség :/ ha jól tudom, van néhány csapat, ami nem feltétlenül egyetemhez kapcsolódik, lehet megpróbálom azt. Egyelőre szívesen csinálnám ezt, de ugye ez nem az a fajta sport, amit idősebben is lehet majd, mert mindig jönnek a fiatalabbak, ezért keresek mellette más ötleteket is, amit hosszabb távon lehet csinálni. Köszi az eddigi segítséget! :)
2018. febr. 18. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Vasas aerobik, obudai wdse, budaorsi dse. Keress ra a sportaerobikra hatha tetszik.
2018. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!