Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok szomorú történetek...

Tudnátok szomorú történetek mesélni?

Figyelt kérdés
Mindenképp a fiú legyen a szenvedő alany!:(

2020. okt. 9. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
30 éve párkapcsolat és barátok nélkül élem az életem. Rövid történet, nagyjából néhány mondatban össze lehet foglalni ennyi év történését, mert úgy igazából nem történt semmi ezen a téren (sem). Nem tudom mi az a szerelem, vagy mi az a barátság. Ez azért elég szomorú. 30/F
2020. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Mar megint telitalalatom lett a lotton … olyan nehez lesz elkolteni azt a sok pénzt. Teljesen elszomorit.
2020. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Az egész gyk tele van azzal
2020. okt. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
86%
Megkaptam a fizum
2020. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Az én történetem úgy kezdődik, hogy 8.ban lettem először szerelmes egy lányba.Minden jól is ment addig, amíg december 24-én,szenteste napján szakított velem...

Akkor nagyon ki voltam bukva...

Esténként kimaradtam hajnalig otthonról, a családomnak is elrontottam a karácsonyát.

Akkor törték össze először a szívemet.Akkor csalódtam először életembe nagyot, és méghozzá egy lányban!


Aztán nem hittem volna, de február elején megismerkedtem egy lánnyal, az instagramon.

Minden nagyon jól is ment, elhivtam Valentin napon találkára, és szerelmet vallottam neki...

Nagyon szerettem a lány, azt hittem hogy Ő lesz az igazi, de a nyár utolsó napján facebookon, üzenetben szakított velem ami külső szemmel nem nagyon viselt meg, de belül még mindig nem vagyok túl rajta...

Nem arról van szó, hogy még szeretem, hanem arról hogy nem tudom túl tenni magam rajta...

Félek, hogy a harmadik lány is ezt fogja tenni velem, mint az előző 2.


Pedig nem vagyok egy tipik bunkó, pénzes, nagymenő srác, inkább egy átlag srác vagyok akit a lányok csak kihasználtak, összetörték a szívemet...

2020. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
89%
Ezert jo penzes nagymenonek lenni.
2020. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt a szerelmem... ennél szomorúbb még nem voltam...
2020. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Manócska1 ***** válasza:
100%
utolsó,részvétem :(
2020. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én történetem nem valami szomorú,de a lány még ma is hiányzik.Sose voltam szerelmes,de 18 évesen megtalált a szerelem,a lányt neten ismertem meg 70 km-re lakott tőlem,olyan kis igazi kis kamasz szerelem volt.A szülei tiltottak minket egymástól,mert úgy gondolták csak összetöröm a lány szívét.Aztán fél év után eljött a lány,felhívott hogy ő nem bírja tovább és ha tovább velem marad a sok családi konfliktus miatt inkább megöli magát.Szakított.Nyári este volt,átmehettem volna hozzá,de hívás után gurult a házunk elé be haverom az apja kocsijával mert meg lett a jogsija.Én hülye a haverom választottam akkor hogy akkor menjünk bandázni,pedig elértem volna az utolsó vonatott amivel elutazhattam volna oda ahol a lány lakott.Utána napokig rettegtem ha fehér octaviat láttam,mert apjának is olyan volt.Azóta volt több barátnőm,de őt nem tudom elfelejteni,nem vagyok túl rajta és talán részben a lelkifurdalás miatt hogy akkor nem bizonyítottam be hogy mennyire szeretem,de erre már csak felnőtt fejjel jöttem rá.
2020. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!