Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy incelnek lehetnek lány,ill...

Egy incelnek lehetnek lány,illetve nő barátai?Vagy neki nincs jó kapcsolata egy lánnyal,nővel sem?

Figyelt kérdés
Én amúgy magamat nem tudom hová sorolni.Nem vagyok incel sem,de kapcsolatom sincs lányokkal.Nincs bajom velük,főleg mert nem is ismerem őket.Az én környezetemben nincsenek lányok csak férfiak.

2020. okt. 10. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
inceleknek meg van tiltva törvényileg. börtön jár érte, ha nőkhöz hozzászólnak.
2020. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 de most komolyan kérdeztem.Lehet egy incelnek barátnője?
2020. okt. 10. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy incelnek pont az az alapvető ismertetőjele, hogy nincs kapcsolata az ellenkező nemmel.
2020. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valaki incel, mert épp nincs barátnője, vagy soha nem is volt. Attól lesz valaki incel, hogy frusztrált és rosszak a szociális és kommunikációs képességei.
2020. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4


Mondjuk ez sem teljesen igaz. Frusztrált vagyok kicsit, mert nálam sokkal nagyobb gyökereknek van nője, esetleg családja, rosszak a szociális képességeim, mert bizonyos szinten autista vagyok, talán a kommunikációs képességeim nem olyan rosszak, de nehezen találom meg a közös hangot másokkal...


De nem vagyok nőgyülölő, csak azért mert nem kellek senkinek. Rosszul vagyok bekötve, fura vagyok, ez van, de ez nem a többi ember hibája, viszont az enyém sem.


F

2020. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, 4-es vagyok.


Frusztrált bárki lehet bármilyen okból, itt olyanokra gondoltam, akiknek a létezésük középpontjában ez a merő frusztráció áll, szóval nem olyanokra, mint Te, akiket valami esetleg frusztrál, de ettől még élik az életüket, nem gyűlölködnek stb.

2020. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!