Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet velem a probléma ?...

Mi lehet velem a probléma ? Valahol lemaradtam 15 éves koromban.

Figyelt kérdés
Valami hatalmas baj lehet velem . Jelenleg 28 éves vagyok és nem vagyok előrébb, mint egy 15 éves tini . Munkám az van, de még ,, otthon’’ lakom. Kapcsolataim nincsenek és itt unatkozom péntek este, mint egy gyp-s tini. Gondoltam arra, hogy talán csúnya vagyok és azért nem kellek senkinek, de nálam rondább nőkkel is láttam férfiakat. Nem áll el a fülem, nem vagyok 120 kiló és semmi extrém . A korosztályomat nem is találom sehol… csak fiatalabbakat vagy időseket. Iszonyatosan el vagyok keseredve. Mi lehet a baj velem?
máj. 10. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek barátaid, szociális életed, akkor nehéz társat találni még nőként is.
máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen úgy érzem nem kiváncsi rám senki, próbálkoztam.
máj. 10. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs a munkahelyemen kívül szociális életem. Én pl csoportos utazásokra járok. Ott se sikerül barátokat szereznem, de lett ennek köszönhetően egy tök jó párkapcsolatom.


Egyébként meg a terápiát tudnám javasolni. Nekem sokat segített.

A terápia előtt én is ilyen megrekedt kamaszkorúnak éreztem magam, most se érzem magam annyinak amennyi vagyok, de közel hozzá.


31N

máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is megrekedtem. Van munkám és barátaim is, de kapcsolatot kialakítani képtelen vagyok, egyszerűen nem tudom miért. Én sem vagyok torzszülött, igénytelen vagy bármi egyéb. Egyszerűen valahol valamiért leragadtam. 31F
máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbálkoztál esetleg olyan hobbikkal amiket közösségben lehet űzni?

Gondolok itt például társas táncra.

Valami sporttal kapcsolatos csoport közös edzések?

De ez csak példa volt.

27/F

máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! ugyanígy vagyok teljesen megértem a helyzeted,én se tudom a megoldást eddig sajnos .
máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Merre laksz kérdező? Jogsid van?

Megmondom miért kérdem: Hasonló cipőben voltam/vagyok, ugyanannyi idős vagyok mint te, én is otthon lakok, mondjuk én nem is akarok elköltözni.

Nem tudom téged az autós vonal mennyire érdekel, de ha van autód és Pesti vagy, Péntek meg szombat esténként szoktak lenni autós találkozó féleségek, Lurdy Háznál, Soroksári Burger King parkolóban, meg 1-2 ilyen helyen. Menj ki egy ilyenre. Parkolj le (akár valahol messzebb) és csak sétálgass, nézelődj. Sok ember van kint, általában normális közösségek vannak kint. Én például ilyenen ismertem meg egy haveromat, majd az ő baráti körét, így egy embernek hála 7 másikat megismertem egy este alatt. Azóta mindig pacsizunk ha összefutunk. Szerintem egy ilyen remek lehetőséget ad az új interakciók kialakítására. :D

máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, még annyit hozzátennék hogy barátkozni próbálj inkább, mint párkapcsolatot kialakítani. Nekem sem megy a párkeresés, szóval én nem is erőltetem, hanem ha tehetem, amolyan tét nélküli mindenről beszélgetős, haverkodós kapcsolatokat alakítok ki lányokkal. Szerintem az ilyen apró lépésekkel előbb-utóbb bevonzod, szóval ne csüggedj, fel a fejjel! Előbb utóbb jönni fog aminek jönnie kell :)
máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!