Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a szimpatikus lányok,akik...

Azok a szimpatikus lányok,akik a youtube-on videókat készítenek,hogy gondolkodhatnak a fiúkkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van két lány akinek rendszeresen nézem a videóit a youtube-on,az egyik villamosmérnöki szakra jár,Dórinak hívják,a másik lány hívő, gyakran beszél Istenről a videóiban.Arte via a csatornája neve.Mind a kettő lány szimpatikus, szívesen hallgatom őket, tetszik bennük hogy normálisak,nem butítják az embereket és nem megbotrànkoztatóak.Nincs bajom azzal ahogy a Dóri elmeséli milyen fogamzásgátlót használt,vagy hogy érzi magát a villamosmérnökin a sok fiú között.Azzal sincs bajom,hogy a keresztény lány várni akar a szüzessége elvesztésével a házasságig.Teljesen oké.Engem az érdekelne velük kapcsolatban a legjobban,hogy hogyan reagàlnànak ha mondjuk a buszon egy átlagos kinézetű srác leszólítaná őket hogy tetszenek neki,elmondanám nekik hogy albérletben lakik, biztonsági őrként dolgozik,nem keres sokat,hónap végére rendszeresen nincs pénze,egyetemre nem járt,csak ez a vagyonőri szakmája van és mondjuk 30 éves.Vajon ezek a szimpatikus lányok összejönnének vele ennek ellenére?Vagy egyáltalán randiznának valamelyik szegény körülmények között élő követőjükkel?Ti mit gondoltok erről?

2020. okt. 27. 21:08
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
#18 arról nem tehet senki ha csúnyának születik.Amúgy nőbe nem nagyon van csúnya,inkább igénytelen,még olyan aki elhagyja magát.
2020. okt. 28. 00:05
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem tehet róla, ha az ember választhat vonzó külsejűt, akkor olyat fog.
2020. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
#22 én összejöttem volna a kövér lánnyal,ha nem lett volna ápolatlan.Nem azt mondtam volna hogy á,találok én vékony csajt is.Meg pénzesebbet is.Mert mi van akkor ha kövér?Lehet,nem is tehet róla.
2020. okt. 28. 00:16
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne megértened, hogy mindenki másképp gondolkodik és senki nem lesz rossz emiatt.
2020. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
#24 ha egy lány nekem azt mondja,hogy ő nem jönne össze olyan férfival,akinek nincs saját lakása,autója,én arra nem tudnám azt mondani hogy rendben van.Én arra a lányra nem tudnék úgy tekinteni,mint akivel minden rendben van.
2020. okt. 28. 00:24
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még örülhetsz is, hogy nem jössz össze vele.
2020. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
te hogyan vagy ekkora szánalmas retardált szerencsétlen?
2020. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
#27 nekem lehetett volna barátnőm nem is egyszer,nem vagyok én olyan szerencsétlen.Meg nem siránkozni akarok,Csak kérdeztem valamit.
2020. okt. 28. 01:15
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
És sajnos képtelen vagy elfogadni a válaszokat.
2020. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a csaj akkora nagy hívő, hogy 90% hogy csak hívő pasival jönne össze. Meg a szűz alatt szerintem nem olyat ért aki azért maradt szűz mert egy balfasz és nem tud nőt összeszedni, hanem olyat aki azért szűz, mert a vallása miatt szűz akar maradni a házasságig.
2020. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!