Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Küldene nekem valaki egy...

Küldene nekem valaki egy virtuális ölelést? (F)

Figyelt kérdés
Felvidítanátok vele :)

2020. nov. 4. 20:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Húha vigyázzatok, bosszút áll! Mindenkit lepontozott!

Sokra mész vele 😂

A kommentedet is megint törölni fogják szerintem, de ha ez kell neked, hát boldog karácsonyt 😂


Nem tudom mi okoz neked ebben örömet, szerintem sokkal egyszerűbb lenne, hogyha nem tetszik egy kérdés akkor elmész ahelyett, hogy belekötnél a másikba...

2020. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom, hogy ki vagy, csak meg szeretnélek kérni arra, hogy légyszíves ne bántsd a többieket!

Tudom, hogy neked is sok problémád van, a mi gondjaink lehet, hogy számodra nevetségesnek tűnnek- de azzal nem lesz jobb senkinek, ha egymást bántjuk.

Én is hajlamos vagyok ilyesmit csinálni, úgy, mint sokan mások, de ez nagyon nem helyes dolog.

Szerintem te is egy értelmes, érző lény vagy, úgy, mint mindannyiunk.

Nem szerettelek volna megbántani, csak értelmesen próbáltam leírni, hogy mit nem tartok szép dolognak.

Szerintem lehet veled is nyugodt hangnembem beszélni, nem kell egymást bántanunk ahhoz, hogy megbeszéljük a dolgokat.

Már leírtad, hogy miért nem tetszik neked a kérdés, szerintem egyszerűen lépj tovább, ha nem szeretnél ide írni.

Vagy pedig írhatsz nekem privátban is, ha mérgelődni szeretnél. :D

Nem fogok rosszat visszaírni.

Én biztosan nem haragszom, csak légyszíves ne írj a többieknek ilyesmit!

Ne bántsuk egymást, emberek! :)



És nagyon boldog karácsonyt mindenkinek! 🙂🎁🌲🧡💫

2020. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!