Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az / mik azok amiket...

Mi az / mik azok amiket egyedül lehet élvezni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sokat vagyok egyedül és már mindent kimaxoltam amivel valamennyire elvoltam és kezdek az egyedülléttől és a magánytól besokkalni kellenének olyan dolgok/elfoglaltságok amiket egyedül lehet élvezni

Előre is köszi



2020. nov. 18. 22:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg hogyan lehetne megoldani hogy ne érezzem magam szarul amikor sokat vagyok egyedül hanem jól tudjam érezni magam egyedül. Az a baj hogy én egyedül hamar magányos leszek
2020. nov. 18. 22:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkával
2020. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Kreatív hobbikat próbáltál már? Én most próbálkozok papírfonással.
2020. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvasás, sorozatdarálás, barkácsolgatás, rajzolás-festés, sütés-főzés, ha pedig kinti programokra vágysz mint pl a kirándulás, fogadj örökbe egy kutyát akivel lehet menni és máris nem leszel egyedül. Nagyon jó társak.

De van olyan haverom aki annyira elvan egyedül, hogy még nyaralni is elment egymagában tavaly, Tenerifére két hétre. Vannak ilyen emberek akiknek nem kell senki ahhoz hogy bárhol jól érezzék magukat.

2020. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pár éve elkezdtem a természetet járni, túrázni.


Nagyobb, egész napos távokat. Egyrészt sport, mozgás, másrészt egyedül is élvezhető, sőt egyenesen jót tesz az embernek. Friss levegő, magas pulzus, vérkeringés, tisztul kicsit az agy is.


Később szoktam rá a teljesítménytúrákra. Ami hozta idővel az ismerősöket is, hiszen össze futsz másokkal.

2020. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mindent, legalábbis én mindent szererek egyedül csinálni. Utazni, kirándulni, moziba, étterembe, koncertre, múzeumba menni, filmet nézni otthon, vagy csak úgy sétálgatni valamerre, vásárolni. Persze ember függő is, én pl olyan vagyok, hogy bárhol jól érzem magam egyedül, volt, hogy konkrétan ugrálno tudtam volna a boldogságtól valami szép helyen, miközben egy jó zenét hallgatam. (pedig nem is ittam semmit)
2020. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alkotást
2020. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Játék, olvasás, filmezés.
2020. nov. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 B.egyedi ***** válasza:
75%
Imádkozás
2020. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha van kedved beszélgethetnénk :) 20/L
2020. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!