Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok írni nekem valami...

Tudnátok írni nekem valami kedveset?

Figyelt kérdés
Tudom ez inkább kérés, mint kérdés, de itthon kínlódok egyedül bezárva, mindjárt államvizsgázok, egész nap tanulok, emellett rettegek tőle... ha valaki tudna nekem egy kis erőt küldeni virtuálisan, már attól is jobban érezném talán magam. Köszi, ha elolvastad.
2020. nov. 27. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok kitartást az államvizsgához! Fel a fejjel, most mindenkinek rossz a bezártság... aki nem egyedül van, annak se könnyű. Küldök egy virtuális ölelést, ne szomorkodj. Majd elmúlik ez is. :)
2020. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pandamackó
2020. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt túl leszel rajta, tervezgesd mit fogsz csinálni ha leállamvizsgáztál :) Maratoni filmezés/videójátékozás/bármi amit szeretsz. :)
2020. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként igen, gondold ki, hogy mivel leped meg magad, ha túl leszel rajta. Vegyél magadnak valamit, ami boldoggá tesz, vagy csinálj olyat. Engedd meg magadnak. :)


Ügyes leszel!

2020. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Tanulj becsülettel, és akkor nem kell cidrizned. Anno én azzal a gondolattal mentem vizsgázni: annyit biztosan tudok, hogy minimum meggörbül. Nem görbült: négyes lett!!!


Ügyes vagy, meg tudod csinálni! Náladnál butábbaknak is sikerült! Te sem vagy rosszabb az átlagnál. Márpedig az átlag, egy tökéletes!

2020. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen 🤗 már nagyon sok mindent kifundáltam, hogy mit fogok csinálni ha végre végzek, csak a fő tervemnek a covid betett... de a Death Strandinget így black friday keretein belül megszereztem, már itt vár rám, úgyhogy kezdésnek egy kuckózós játék is megteszi :D
2020. nov. 27. 16:46
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Punci...
2020. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog, ez tuti! Viszont utána lesz egy sz.r munkahelyed kevés pénzért, kétszínű kollégákkal, már ha egyáltalán találsz helyet, mert ki tudja lehet meg jövő ilyenkor is tartani fog ez a vírus cirkusz, meg meg utána is, azt max gyárba mész képzettségen alul.
2020. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, már csak egy kicsit kell kibírni, aztán tök ügyes leszel, és akkor túl leszel ezen az egészen végre, büszke leszel magadra.

Szorítunk! :)

2020. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Azért vagyok veled kedves,

Hogy estére legyél nedves!


VICCELTEM, - senkit nem akartam megbántani, csak azt akartam, hogy röhögjetek!

2020. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!