Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudok beletörödni,...

Hogy tudok beletörödni, elfogadni az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Szar ember vagyok, unalmas, gyűlölködő, cinikus, negatív, erre most az egyetem első félévében jöttem rá. Egy csendes, visszahúzodó gyűlőletzsák vagyok.

Akik voltak ismerőseim azoknak mind keresztbe tettem, megbántottam, lesz*rtam, itt egyetemen pedig nem lett egy új ismerősöm, barátom se.


Miután ezek realizálodtak bennem, rájöttem hogy egész életemben teljesen egyedül leszel. Ezt hogy tudnám feldolgozni, elfogadni? Szimplán beletörödés vagy megszokja majd az ember?


2020. nov. 27. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Önostorozás és beletörődés helyett szerintem is változtatni kellene és ha nem megy egyedül, akkor javaslom, hogy keress fel egy pszichológust is. Valószínűleg segítene neked megérteni, hogy miért lettél ilyen, min változtass ésnróladnis lévén é azt a terhet, hogy ezt csak magadnak köszönheted, mert biztos, hogy nem.


De fiatal vagy, ne várj még 10 évet, hogy változtass mert csak magadnak ártassz azzal, ha úgy állsz a problémáidhoz, hogy azokat csak tolerálnod kell.

2020. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el piálni és bulizni
2020. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megszokod. Én is megszoktam a tudatot.
2020. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!