Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudok beletörödni,...

Hogy tudok beletörödni, elfogadni az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Szar ember vagyok, unalmas, gyűlölködő, cinikus, negatív, erre most az egyetem első félévében jöttem rá. Egy csendes, visszahúzodó gyűlőletzsák vagyok.

Akik voltak ismerőseim azoknak mind keresztbe tettem, megbántottam, lesz*rtam, itt egyetemen pedig nem lett egy új ismerősöm, barátom se.


Miután ezek realizálodtak bennem, rájöttem hogy egész életemben teljesen egyedül leszel. Ezt hogy tudnám feldolgozni, elfogadni? Szimplán beletörödés vagy megszokja majd az ember?


2020. nov. 27. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze, megszokod.
2020. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy ez mind igaz rád. Viszont ha mégis ez realizálódna benned, mint valós kép magadról, akkor képes lennél arra is, hogy változtass.
2020. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 esélytelen, lévén gyáva és lusta ember vagyok.


Elmúlt 4 évben 4x kezdtem el edzeni például

2020. nov. 27. 23:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondom változtass most, mert úgy jársz mint én. Ennek az útnak egyetlen pozitívuma van, de az akkor jön majd, amikor már nem leszel, leszek. Hogy senki nem nagyon fog összetörni, miután leteszi az ember a kanalat. De ezért nem éri meg egy életen át szenvedni. Vegyél erőt magadon.
2020. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz beletörődni akkor változtass. Ha meg nem akarsz/tudsz dolgozni a személyiségeden ahogy mindenki más teszi egész élete folyamán, akkor ne rinyálj hanem tűrd. Valamit valamiért.
2020. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Annyi negatívumot írsz magadról basszus, hogy mindjárt megcsapkodlak. :D Ez lesz a probléma gyökere, nem amiket leírtál. Békülj ki magaddal, mert ez tényleg rossz irány. Rengeteg ember azt élvezi, hogy leszólod magad és ezáltal feléd helyezheti magát. A másik típus meg nem akar negativitást maga köré. Én tudom, mert hasonló cipőben voltam és vissza-vissza is esek néha. Szokj le arról, hogy rosszat írsz/mondasz magadról.


A lustaság meg az ilyenek... Kérlek. Népbetegség.


2-es voltam.

2020. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok, már egy éve, és egyáltalán nem változik az érzés, csak jobb lett kicsit, mert ismerkedtem stb, de értelmes kapcsolatra még mindig nem tettem szert, és így ugyan olyan rossz minden. :D
2020. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt és változtass a dolgokon
2020. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden nézőpont kérdése.

Én is vmi hasonló vagyok mint amit írsz,de mellé magas,jóképű,izmos,a farkam is nagy és remekül tudom használni.

És máris nem magánakvaló mogorva mittudom én mi vagyok a nőknél.

Hanem ó milyen önálló,ó milyen egyedien gondolkodó,ó milyen erős és okos,sőt titokzatos.

Úgyhogy fedezd fel magadban azt is ami jó benned,legyél rá büszke ahogy arra is amilyen az alaptermészeted.

De ehhez el kell fogadd és meg kell kedvelned előbb önnmagad.

2020. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 alacsony, vékony és ronda vagyok :/
2020. nov. 27. 23:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!