Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálnátok most, egyedül,...

Mit csinálnátok most, egyedül, otthon?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha mehetnétek lenne. Párom van, de összevesztünk, egyedül érzem magam, mennék valahova. De hova? Ti elmennétek csak úgy sétálni egyet, ebben a sötét hideg időben? Vásárolni nem is akarok, meg sokan is vannak mindenhol a karácsony miatt.. Legalábbis tegnap azt hittem megbolondulok, annyi ember volt mindenhol.
2020. dec. 13. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Menj el sétálgatni, csavarogni.
2020. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Olvasnék egy jó kis könyvet!
2020. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen olvastam már, de most mennék valahova inkább.. Csak ilyen sötétben és hidegben, ráadásul egyedül.. Nem tudom hova lehetne.
2020. dec. 13. 17:12
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Gyere át hozzám 😘
2020. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Először is elgondolkoznék, hogy a vitában kinek volt igaza és ha nem nekem, akkor bocsánatot kérnék. Bolyongana a fene az estében.

Vagy...

Nekem van testvérem, rokonaim, vannak barátaim, barátnőim, felhívnám az egyiket és ahol nem zavarok, oda átmennék.

Pizsit, fogkefét vinnék, mert lehet, hogy még ott is aludnék.

2020. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem olyan vita ez.. Hosszú, nem fontos.

Jó hogy vannak rokonaid, barátaid, nekem a legtöbb meghalt, aki van ahhoz nem tudok csak úgy átmenni. Ezért vagyok meglőve..

2020. dec. 13. 17:14
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

#6

Ha egyedül vagy otthon, akkor a párod már elment.

Akkor neked miért kellene bárhol is kujtorognod?


Feküdj be egy kád jó meleg vízbe, lazíts, igyál egy jó forró teát, feküdj le és nézd a tévét! Lazíts!

2020. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

7-es vagyok

...de ha párod otthon van, ezt akkor is megteheted!

Csak akkor nem értem a kérdésben az "egyedült"

2020. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, ő a lenti szobában van, én pedig a fentiben, és eléggé egyedül érzem magam.
2020. dec. 13. 17:20
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

Mert egyébként mindig egymás kezét fogva ültök?

Találd már fel magad!

Ha amiatt érzed rosszul magad, hogy vita volt, az nem lakcímfüggő, akárhova kószálnál ugyanígy éreznéd magad!

Szedjétek rendbe a dolgaitokat, vagy ha annyira komoly, akkor menjetek szét! Itt a január 1 a nyakunkon, lehet új életet kezdeni!:)

2020. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!